Autor: Monika
2018-10-23 Nocny wybuch w Grębocicach. Wysadzony bankomat

Nocny wybuch w Grębocicach. Wysadzony bankomat

Około 3 nad ranem we wtorek ktoś wysadził bankomat w Banku Spółdzielczym w Grębocicach (woj. dolnośląskie). "Na miejscu jest policja" napisała czytelniczka polsatnews.pl. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Anna
2018-10-15 Wypadek na ulicy Marsa w Warszawie

Wypadek na ulicy Marsa w Warszawie

W niedzielę po południu doszło do kolizji drogowej na ul. Marsa w Warszawie. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać do polsatnews.pl przez profil na Facebooku lub stronę "Twój News".
Autor: Tomek
2018-09-22 Na Bałtyku wywróciły się dwa jachty. Służba morska uratowała 4 dzieci [WIDEO]

Na Bałtyku wywróciły się dwa jachty. Służba morska...

Czworo dzieci zostało uratowanych, po tym jak w piątek wieczorem dwa jachty typu Optymist wywróciły się na Bałtyku w Ustce. "Szybka akcja służb ratowniczych w Ustce. Przewrócone dwa jachty. W pięć minut zmiana pogody. Uratowano czworo dzieci po zawiadomieniu służb ratowniczych" - napisał do nas Tomek, który nagrał akcję służb ratunkowych w porcie w Ustce.
Autor: Piotr
2018-09-17 Prawdziwek ważący ok. 812 gramów znaleziony k. Jeleniej Góry

Prawdziwek ważący ok. 812 gramów znaleziony k. Jeleniej...

Ważącego ok. 812 gramów prawdziwka o średnicy 25,5 cm znaleziono w Rudawach Janowickich koło Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie). Zdjęcia przesłał pan Piotr.
Autor: Rudy
2018-09-12 Zderzenie trzech ciężarówek w pobliżu Częstochowy. Dwie spłonęły

Zderzenie trzech ciężarówek w pobliżu Częstochowy. Dwie...

Wypadek w Grabowej w powiecie częstochowskim (woj. śląskie). Droga krajowa nr 1 została zablokowana w kierunku Katowic. Zderzyły się trzy ciężarówki, z których dwie się spaliły. Nikt nie został poszkodowany - poinformowała Polsat News podkom. Marta Ladowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Widz
2018-09-10 Wypadek na autostradzie A4. Duże utrudnienia

Wypadek na autostradzie A4. Duże utrudnienia

Przed godziną 8:00 doszło do wypadku na 142 km autostrady A4 w kierunku Zgorzelca. Zderzyły się dwa auta. Nikomu nic poważnego się nie stało. Nagranie ze zdarzenia otrzymaliśmy od widza.
pokaż więcej