Autor: Rudy
2018-09-12 Zderzenie trzech ciężarówek w pobliżu Częstochowy. Dwie spłonęły

Zderzenie trzech ciężarówek w pobliżu Częstochowy. Dwie...

Wypadek w Grabowej w powiecie częstochowskim (woj. śląskie). Droga krajowa nr 1 została zablokowana w kierunku Katowic. Zderzyły się trzy ciężarówki, z których dwie się spaliły. Nikt nie został poszkodowany - poinformowała Polsat News podkom. Marta Ladowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Widz
2018-09-10 Wypadek na autostradzie A4. Duże utrudnienia

Wypadek na autostradzie A4. Duże utrudnienia

Przed godziną 8:00 doszło do wypadku na 142 km autostrady A4 w kierunku Zgorzelca. Zderzyły się dwa auta. Nikomu nic poważnego się nie stało. Nagranie ze zdarzenia otrzymaliśmy od widza.
Autor: Anna
2018-09-05 Kolizja na stołecznej Trasie Łazienkowskiej. Zderzenie czterech aut

Kolizja na stołecznej Trasie Łazienkowskiej. Zderzenie...

Do groźnie wyglądającej kolizji czterech aut doszło w środę po południu na Trasie Łazienkowskiej w Warszawie. Aby uprzątnąć jezdnię po zderzeniu pojazdów konieczna była interwencja straży pożarnej. Na miejsce przyjechał także motocyklowy patrol ze stołecznego wydziału ruchu drogowego. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj" oraz profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: Piotr
2018-09-05 Wielka parada kajaków. W Bydgoszczy pobito rekord Guinnessa

Wielka parada kajaków. W Bydgoszczy pobito rekord...

W Bydgoszczy podczas wielkiej parady kajaków został pobity rekord Guinnessa. Ponad 200 kajaków płynęło rzeką Brdą. W biciu rekordu uczestniczył też słynny podróżnik Aleksander Doba. Zdjęcia otrzymaliśmy od pana Piotra.
Autor: Michał
2018-08-24 Pożar pod Garwolinem. Płonął skład butli z gazem

Pożar pod Garwolinem. Płonął skład butli z gazem

Pod Garwolinem, w miejscowości Kolonii Unin płonął skład butli z gazem oraz dom mieszkalny - poinformował nas pan Michał, który przesłał nagranie pożaru. Strażacy opanowali pożar.
Autor: Sylwia
2018-08-10 Nawałnica przewróciła drzewo na dom w Pobłociu koło Słupska

Nawałnica przewróciła drzewo na dom w Pobłociu koło...

Gwałtowna nawałnica przeszła w piątek nad gminą Głowczyce w powiecie Słupskim (woj. pomorskie). W Pobłociu wichura przewróciła drzewo na dom mieszkalny. Na miejsce przyjechała straż pożarna.
pokaż więcej