Autor: Agnieszka
2017-04-18 We wtorek śnieg zasypał Koło (woj. wielkopolskie)

We wtorek śnieg zasypał Koło (woj. wielkopolskie)

Z Koła w Wielkopolsce otrzymaliśmy zdjęcie śniegu, który zasypał miasto. Wielu mieszkańców niepokoi się o plony. Mokry śnieg może zaszkodzić kwiatom drzew owocowych i uniemożliwić ich zapylenie przez pszczoły. Zimno może zaszkodzić także zbiorom nowalijek - niektórzy zdążyli zasiać pierwsze warzywa, które zdążyły już wzejść. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Maria z Jaworzna
2017-04-18 Pisklęta Tola i Lola. Wykluły się w Wielką Sobotę

Pisklęta Tola i Lola. Wykluły się w Wielką Sobotę

Wyjątkowe święta wielkanocne miała pani Maria z Jaworzna. W Wielką Sobotę w jej gospodarstwie wykluły się dwa kurczaczki Tola i Lola. To pisklęta z jaj kur Araucan, które znoszą niebieskie i zielone jaja. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik portalu
2017-04-18 Kalisz zasypany śniegiem

Kalisz zasypany śniegiem

Zima zagościła na dobre w Kaliszu. Na zdjęciu widok ogrodu jednego z naszych użytkowników mieszkających w województwie wielkopolskim. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Piotr
2017-04-18 Zima w województwie świętokrzyskim

Zima w województwie świętokrzyskim

Od świąt w różnych regionach Polski pojawiają się opady śniegu, a w niektórych miejscach temperatura spada poniżej zera. Zima zagościła na dobre między innymi w Pile w województwie świętokrzyskim. Zdjęcie nadesłał nasz użytkownik pan Piotr.
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-04-17 Okolice Koła (woj. wielkopolskie): śnieżyca w Wielkanocny Poniedziałek

Okolice Koła (woj. wielkopolskie): śnieżyca w...

Około godziny 5 rano mieszkańców powiatu kolskiego w Wielkopolsce zaskoczyły nagłe opady śniegu. Szybko spadł tam centymetr mokrego śniegu. Opady szybko ustały. Jednak już po kilku godzinach nie pozostał po nim żaden ślad. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Weronika Walczak‎
2017-04-17 Pogoda w święta zaskoczyła Polaków

Pogoda w święta zaskoczyła Polaków

W wielu miejscach Polski spadł w święta śnieg. Na nadsyłanych przez użytkowników zdjęciach widać, że nie jest to niewinny puszek, ale poważna pokrywa śnieżna. Biało w poniedziałek jest m.in. w Łódzkiem, Wielkopolsce, Świętokrzyskiem i w Tatrach.
pokaż więcej