Autor: Tomasz
2017-07-27 Trąba powietrzna w Bydgoszczy

Trąba powietrzna w Bydgoszczy

Zdjęcia ciekawego zjawiska meteorologicznego przesłał nam nasz użytkownik - Tomasz.
Autor: pendolino
2017-07-27 Zderzenie dwóch samochodów w stolicy. Focus wisiał nad rowem

Zderzenie dwóch samochodów w stolicy. Focus "wisiał" nad...

Aleje Jerozolimskie w Warszawie stanęły na wysokości skrzyżowania z ul. Ryżową. W piątek po godz. 15 czerwony Ford Focus zderzył się tam z volkswagenem transporterem GDDKiA. Focus zawisł na krawędzi rowu. Utworzyły się duże korki, a droga w kierunku centrum była częściowo zablokowana. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-07-25 Na Podkarpaciu młody bocian wypadł z gniazda. Nie umie latać i jest królem podwórka

Na Podkarpaciu młody bocian wypadł z gniazda. Nie umie...

"Wypadł w Świętoniowej koło Przeworska z gniazda młody bocian, który nie umie fruwać" - napisał użytkownik polsatnews.pl. Ptak nie potrafi wzbić się w powietrze i dlatego został na podwórzu. Nieco się oswoił i pozwala podejść bardzo blisko. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Włodzimierz
2017-07-23 Szkody po trąbie powietrznej w Dębowie (woj. podkarpackie)

Szkody po trąbie powietrznej w Dębowie (woj. podkarpackie)

W sobotę po 14:00 trąba powietrzna uszkodziła dwa budynki gospodarcze w Dębowie (pow. dębicki, woj. podkarpackie). Silny wiatr połamał wiele drzew.
Autor: Karolina
2017-07-22 Protest przed domem prezesa PiS na warszawskim Żoliborzu

Protest przed domem prezesa PiS na warszawskim Żoliborzu

"Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy od dłuższego już czasu działają w obronie Trybunału i Konstytucji. Tym razem także nie pozostajemy bierni i chcemy Was namówić do wsparcia naszej inicjatywy" - piszą Młodzi 2017, organizatorzy wydarzenia na Facebooku. Przed domem prezesa PiS zebrało się wieczorem kilkaset osób. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: passenger
2017-07-21 Kolizja na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Wyłamane koło i jezdnia usłana odłamkami

Kolizja na Moście Łazienkowskim w Warszawie....

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek około godz. 14:30 na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku uderzenia zostało uszkodzone koło, a jezdnię pokryły odłamki plastiku. Na jezdni w stronę Gocławia utworzył się korek. Kierowcy stali w nim od Pomnika Lotnika. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej