Autor: Jan
2016-03-15 Zimowa sceneria w Potoczku

Zimowa sceneria w Potoczku

Kalendarzowa wiosna jest coraz bliżej, a do Polski wróciły obfite opady śniegu. Nasz użytkownik Jan przesłał nam zdjęcie zaśnieżonej okolicy swojego domu w Potoczku w województwie lubelskim.
Autor: Michał
2016-03-15 Zima wróciła. Tak wyglądają okolice Katowic

Zima wróciła. Tak wyglądają okolice Katowic

Kalendarzowa wiosna jest coraz bliżej, a do Polski wróciły obfite opady śniegu. Nasz użytkownik Michał przesłał nam zdjęcie zaśnieżonej okolicy swojego domu w Katowicach.
Autor: Bartosz
2016-03-08 Rankiem po krakowskim Rynku Głównym biegał lis

Rankiem po krakowskim Rynku Głównym biegał lis

Nasz użytkownik Bartosz przesłał nam zdjęcie zrobione w poniedziałek rano obok Sukiennic na Rynku Głównym w Krakowie. "Dziś rano 6:30, Rynek Główny - Kraków, spacer do pracy i spotkanie lekko zdezorientowanego, biegnącego lisa w samym centrum miasta" - napisał do nas użytkownik, który nadesłał nam fotografię za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Sebastian
2016-03-03 Bajkowe krajobrazy z Głuszycy na Dolnym Śląsku

Bajkowe krajobrazy z Głuszycy na Dolnym Śląsku

Taką malowniczą fotografię gospodarstwa w Głuszycy na Dolnym Śląsku otrzymaliśmy poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj od Sebastiana. Prawda, że pięknie?
Autor: Sebastian
2016-03-01 W Skalmierzycach w powiecie ostrowskim ze świeżego śniegu natychmiast powstały piękne bałwany

W Skalmierzycach w powiecie ostrowskim ze świeżego...

Tak został wykorzystany świeży śnieg w Skalmierzycach w powiecie ostrowskim. Użytkownik Sebastian przysłał nam zdjęcie ulepionych z niego bałwanów. Jak widać zima jeszcze nie odpuszcza. Fotografię otrzymaliśmy dzięki platformie widzów Widzisz-Zareaguj.
Autor: Paulina
2016-02-29 W okolicach Wrocławia napadało śniegu. Zima nie daje o sobie zapomnieć!

W okolicach Wrocławia napadało śniegu. Zima nie...

Dolny Śląsk pod śniegiem. W okolicach Wrocławia solidnie poprószyło. Takie zdjęcie okolicy dzisiejszego poranka przysłała nam użytkowniczka Paulina. Fotkę otrzymaliśmy dzięki platformie użytkowników Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej