Autor: @biker
2016-10-10 Strażacy ćwiczyli ewakuację poszkodowanego z elewacji wieżowca w centrum stolicy

Strażacy ćwiczyli ewakuację poszkodowanego z elewacji...

Ćwiczenia strażaków i policji w wieżowcu InterContinental przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Na miejsce przyjechało wiele jednostek straży.
Autor: Piotr
2016-10-05 Zero stopni na termometrach w Sosnowcu

Zero stopni na termometrach w Sosnowcu

Piotr przysłał nam zdjęcie swojego termometru. Jak się okazuje w Sosnowcu (woj. śląskie) temperatura spadła do zera stopni. Fotografie, filmy i informacje przesyłajcie nam przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Patryk Kupczak
2016-10-04 Skutki ulewy w Żabnicy w Śląskiem

Skutki ulewy w Żabnicy w Śląskiem

Film przedstawiający wysoki stan wody w rzece Żabniczance przesłał nam użytkownik Patryk Kupczak. Fotografie, filmy i informacje przesyłajcie nam przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Pit
2016-10-04 Łódź: wiatr powalił drzewo na jadące samochody

Łódź: wiatr powalił drzewo na jadące samochody

Do zdarzenia doszło na ulicy 6 sierpnia. Topola została wywrócona przez silny wiatr. Film przesłał nam użytkownik Pit. Fotografie, filmy i informacje prześlij nam przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: użytkownik
2016-10-03 Samochód zapalił się na autostradzie A8 pod Wrocławiem. Interweniowali strażacy

Samochód zapalił się na autostradzie A8 pod...

Do pożaru samochodu osobowego doszło około godziny 15:45 na autostradzie A8. Auto zapaliło się na obwodnicy stolicy Dolnego Śląska około 500 m przed zjazdem Mokronos. Zdjęcie dostaliśmy od użytkownika portalu polsatnews.pl. Fotografie, filmy i informacje prześlij nam przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @biker
2016-10-01 Stolica: wyburzają dawne kino Klub i redakcję Życia Warszawy przy Trasie Łazienkowskiej

Stolica: wyburzają dawne kino "Klub" i redakcję "Życia...

W sobotę rozpoczęła się w Warszawie rozbiórka budynku przy al. Armii Ludowej 3/5 między Placem na Rozdrożu a ul. Marszałkowską. To dawne kasyno oficerskie, kiedyś funkcjonowało w nim kino "Klub", a przez kilka lat miała tam siedzibę redakcja "Życia Warszawy". Funkcjonował tak także klub "Scena 2000". Ostatnio budynek był opuszczony i zamknięty. Informacja na budowie wskazuje, że prace zleciło MSZ.
pokaż więcej