Autor: michałbeb
2016-06-17 Efekty nawałnicy na Powiślu w Warszawie

Efekty nawałnicy na Powiślu w Warszawie

Burze i deszcze przechodzą nad znaczną częścią Polski. Występują w centralnej i w północno-wschodniej części kraju. Obraz zniszczeń jakie spowodowały już w Warszawie przy ul. 3 maja, nadesłał użytkownik michałbeb.
Autor: sabina
2016-06-13 Kolejka tirów na przejściu granicznym z Ukrainą w Korczowej. To wynik strajku celników

Kolejka tirów na przejściu granicznym z Ukrainą w...

"Zablokowana granica polsko-ukraińska! 13.06 na przejściu granicznym z Ukrainą w Korczowej do pracy stawił się 1 celnik. Przejście prawie nie funkcjonuje, na wjazd do Polski po stronie Ukraińskiej czeka około 400 aut ciężarowych. To wynik strajku Służb Celnych, który trwa już około tygodnia, jednak dopiero dzisiaj strajk został zaostrzony" - napisała do nas sabina przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Krzysztof
2016-06-13 Czerwcowy borowik gigant z Ochli koło Zielonej Góry. Grzybiarze już zbierają!

Czerwcowy borowik gigant z Ochli koło Zielonej Góry....

"Dzień dobry! A nawet bardzo! Dzisiaj rano, to jest 13 czerwca 2016 roku, na terenie Skansenu w Ochli koło Zielonej Góry znalazłem czerwcowego prawdziwka giganta. Niezwykłe znalezisko, jak na tę porę roku. Czas chyba wybrać się do lasu na dłuższy spacer :) Pozdrawiam wszystkich grzybiarzy!" - napisał do nas Krzysztof. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: popmaster
2016-06-12 Polacy w Londynie kibicują drużynie narodowej. Robią to tak, aby każdy Anglik wiedział, o co chodzi!

Polacy w Londynie kibicują drużynie narodowej. Robią to...

Użytkownik popmaster przysłał nam zdjęcie samochodu z Londynu. Na pierwszy rzut oka wiadomo, kto i komu tutaj kibicuje! Mecz Polska-Irlandia Północna już trwa, a Wy wysyłajcie nam dokumentację z Waszego kibicowania! Zdjęcia, filmy i informacje można do nas wysłać za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Cleo
2016-06-10 Londyn szykuje się do urodzin królowej Elżbiety II

Londyn szykuje się do urodzin królowej Elżbiety II

W weekend stolica Wielkiej Brytanii będzie świętować urodziny swojej monarchini. Królowa Elżbieta II urodziła się 21 kwietnia 1926 roku, jednak zgodnie z tradycją Brytyjczycy obchodzą rocznicę jej urodzin w pierwszej połowie czerwca, najczęściej w drugi weekend miesiąca. Uroczystości mają rangę święta państwowego.
Autor: Kamilch
2016-06-07 Wypadek w Siomkach koło Piotrkowa Trybunalskiego. Zderzyły się trzy tiry

Wypadek w Siomkach koło Piotrkowa Trybunalskiego....

Zdjęcie z miejsca groźnej kraksy trzech tirów na drodze krajowej nr 1 w Siomkach koło Piotrkowa Trybunalskiego przesłał nam Kamilch. Ruch w kierunku Warszawy był zablokowany. Przyczyny wypadku bada policja. Zdjęcia, filmy i informacje możecie wysyłać nam poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej