Autor: Teodor
2016-07-15 Ulice zamieniły się w rwące potoki. Ulewy w Gdańsku

Ulice zamieniły się w rwące potoki. Ulewy w Gdańsku

Opady deszczu wyrządziły wiele szkód na Pomorzu. Ulewy sprawiły, że w Gdańsku ulice zmieniły się w rwące potoki. Zdjęcia, filmy i informacje przysyłajcie nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Turysta
2016-07-14 Tour de Pologne zablokowało Zakopiankę

Tour de Pologne zablokowało Zakopiankę

Przejazd peletonu, który trwał w tym miejscu zaledwie ok. 30 sekund, wymusił ok. godzinny postój kierowców. Zdjęcie nadesłane przez użytkownika "Turysta", wykonane zostało w Myślenicach w województwie małopolskim.
Autor: Łordziak
2016-07-13 Zalany Potok Służewiecki. To efekt ulew w Warszawie

Zalany Potok Służewiecki. To efekt ulew w Warszawie

Gwałtowny wzrost poziomu wody w warszawskim Potoku Służewieckim to efekt nocnych ulew w Warszawie. W nocy z 12 na 13 lipca w stolicy spadła połowa lipcowej normy. Zdjęcia filmy i informacje wysyłajcie nam poprzez platformę widzów Widzisz-Zareaguj.
Autor: Nasz Człowiek
2016-06-21 Polacy wchodzą na stadion w Marsylii. Będą trzymać kciuki za awans naszej reprezentacji w Euro 2016!

Polacy wchodzą na stadion w Marsylii. Będą trzymać kciuki...

Na godzinę przed meczem Ukraina-Polska kibice już wchodzą na arenę w Marsylii we Francji. Fani drużyny trenera Adama Nawałki zrobią wszystko, aby nasi wygrali i zaliczyli korzystny awans do dalszej fazy europejskiego turnieju. Miejmy nadzieję, że dzięki temu zajdziemy w Euro 2016 daleko! Zdjęcia, filmy i informacje wysyłajcie nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj!
Autor: Iwona
2016-06-20 Ogromny grad grzechotał o dachy - Stróża koło Kraśnika

Ogromny grad grzechotał o dachy - Stróża koło Kraśnika

Iwona przysłała nam zdjęcie gradu, który spadł w Stróży koło Kraśnika w woj. Lubelskim. Gdy grad padał słychać było grzechot uderzeń o dachy. Zdjęcia filmy i informacje wysyłajcie nam poprzez platformę widzów Widzisz-Zareaguj.
Autor: Krzysiek
2016-06-20 Gradobicie na Lubelszczyźnie. Z malin zostały łodygi

Gradobicie na Lubelszczyźnie. Z malin zostały łodygi

Użytkownik Krzysiek przysłał nam zdjęcie pola malin w Trzydniku Dużym Kolonii w powiecie kraśnickim w woj. lubelskim. Po gradobiciu z plantacji zostały same łodygi. Zdjęcia filmy i informacje przysyłajcie nam poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej