Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-07-16 Burza z gradem w Besku Podkarpackim. Ulice były białe

Burza z gradem w Besku Podkarpackim. Ulice były białe

"Niedzielne lipcowe popołudnie w Besku Podkarpackim" - napisał do nas użytkownik polsatnews.pl. Tego dnia nad miejscowością przeszła burza z intensywnym gradem. Lodowe bryłki były sporych rozmiarów. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Beti
2017-07-16 Protest przed Sejmem w obronie wymiaru sprawiedliwości

Protest przed Sejmem w obronie wymiaru...

Manifestacja przed Sejmem zorganizowana przez Komitet Obrony Demokracji pod hasłem: "To nie koniec. Powstrzymajmy zamach stanu". W demonstracji biorą też udział przedstawiciele opozycji. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Alexander
2017-07-14 Auto stanęło w płomieniach na drodze do Trójmiasta

Auto stanęło w płomieniach na drodze do Trójmiasta

W piątek po godz. 15 na drodze krajowej nr 1 w pobliżu Płochocina (woj. kujawsko-pomorskie) auto stanęło w płomieniach. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych wskutek zdarzenia.
Autor: Michał
2017-07-11 Kolizja na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie. Korek od strony Rembertowa

Kolizja na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie....

Przed południem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - mazdy i mercedesa - na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie. Korki tworzyły się w kierunku Mokotowa. Auta stuknęły się przed wjazdem na przeprawę. Rozbite pojazdy zostały usunięte, a jezdnię posprzątano. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Przemysław
2017-07-08 Grad w Bolesławcu

Grad w Bolesławcu

Zdjęcie gradu, który w piątek wieczorem spadł w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) otrzymaliśmy od naszego użytkownika Przemysława. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez platformę Widzisz-Zareaguj, a także profil polsatnews.pl na Facebooku.
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-07-07 Grad w Gorzeszowie. Gwałtowna burza koło Kamiennej Góry na Dolnym Śląsku

Grad w Gorzeszowie. Gwałtowna burza koło...

Gorzeszów na Dolnym Śląsku nawiedziła gwałtowna nawałnica. Podczas burzy spadł grad. Synoptycy ostrzegają przed mogącymi nadejść burzami. Jednym z wymienianych województwo jest dolnośląskie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej