Autor: @bartosz
2017-01-06 Zieleniec pod śniegiem. Będzie co odśnieżać

Zieleniec pod śniegiem. Będzie co odśnieżać

W Zieleńcu, dzielnicy Dusznik-Zdroju (Dolnośląskie), która kiedyś uchodziła za najwyżej położoną wieś Sudetów, panuje alpejski klimat. Gdy w głębi kraju prószy rzadki śnieg, Zieleniec przykrywa się jego grubą pokrywą. Tak wyglądały minionej nocy auta, które kierowcy postawili przy ulicach tej miejscowości. Zdjęcia, filmy i informacje przysyłajcie do nas przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @motofan
2017-01-06 Akumulatory nie wytrzymały mrozu. Kierowcy mieli kłopoty

Akumulatory nie wytrzymały mrozu. Kierowcy mieli kłopoty

Wielu kierowców nie spodziewało się gwałtownego spadku temperatury, z którym nie poradziły sobie zużyte akumulatory. Skutek - konieczność wzywania na pomoc innych kierowców i próby odpalania silników z pomocą kabli. W najgorszych przypadkach potrzebna była laweta. Na zdjęciu: uroki mrozu w Warszawie. Zdjęcia, filmy i informacje przysyłajcie nam przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @piechur
2017-01-06 W Warszawie było w piątek -12 i słupek rtęci jeszcze spadał

W Warszawie było w piątek -12 i słupek rtęci jeszcze spadał

Synoptycy nie pomylili się - przyszło ochłodzenie i w Warszawie było w ciągu dnia minus 12 stopni Celsjusza, a temperatura nadal spadała. Taki wynik pokazywał zewnętrzny termometr zakładów Radwar przy ul. Ostrobramskiej w stolicy. Zdięcia, filmy i informacje przysyłajcie do nas przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Katarzyna
2017-01-04 Zima w Polsce - wasze zdjęcia

Zima w Polsce - wasze zdjęcia

Niemal w całym kraju prószy śnieg. Poprosiliśmy, byście pokazali nam, jak wygląda Wasza okolica w zimowej scenerii. Oto próbka tego, co nam wysłaliście.
Autor: Marcin
2017-01-03 Zima zawitała do Warszawy

Zima zawitała do Warszawy

Zdjęcie nadesłał nasz użytkownik pan Marcin. Zostało zrobione w Wawrze, czyli dzielnicy Warszawy. Długo wyczekiwany śnieg zawitał do stolicy we wtorkowe popołudnie. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Krzysztof
2017-01-03 Malownicza zima w Izdebkach na Podkarpaciu

Malownicza zima w Izdebkach na Podkarpaciu

Zdjęcie z Izdebek w woj. podkarpackim przysłał do nas Krzysztof, który zatytułował je "Zima na podkarpaciu 2016". Atak zimy nie ucieszył jednak kierowców, którzy odczuli znaczne pogorszenie warunków jazdy. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej