Autor: Łukasz Korta
2016-08-18 Przewrócone drzewo w galerii handlowej w Krakowie

Przewrócone drzewo w galerii handlowej w Krakowie

Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego użytkownika. Pan Łukasz informuje, że przewróciło się drzewo zdobiące jeden z pasaży w galerii handlowej Bonarka City Center.
Autor: Matti290
2016-08-17 Wypadek we wsi Jabłońskie na trasie nr 8 (Podlaskie). W zderzeniu dwóch tirów zginęli dwaj kierowcy

Wypadek we wsi Jabłońskie na trasie nr 8 (Podlaskie). W...

Nocna tragedia na trasie nr 8 w Jabłońskich niedaleko Augustowa. Doszło do zderzenia dwóch tirów, które się zapaliły i całkowicie spłonęły. W wypadku zginęli obaj kierowcy. Na miejscu byli strażacy z całej okolicy. Droga była całkowicie zablokowana przez wiele godzin. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać nam za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Bulli
2016-08-16 Zderzenie auta dostawczego z autobusem w Trzebownisku koło Rzeszowa. Autobus zatrzymał się na toyocie. Byli ranni

Zderzenie auta dostawczego z autobusem w Trzebownisku...

Auto osobowe, samochód dostawczy i autobus uczestniczyły w zderzeniu w podrzeszowskim Trzebownisku (woj. podkarpackie). Wstępnie ustalono, że kierowca fiata ducato nie ustąpił pierwszeństwa autobusowi. Po zderzeniu autobus wjechał w stojącą na skrzyżowaniu toyotę. Około 10 osób zostało przewiezionych do szpitala. Zdjęcie przesłał za pośrednictwem platformy Widzisz-Zareaguj użytkownik Bulli.
Autor: Grzegorz Miszewski
2016-08-14 Wypadek w Chrząstowie koło Człuchowa. Zderzenie renault i forda w środku wsi

Wypadek w Chrząstowie koło Człuchowa. Zderzenie renault...

Do zderzenia osobowego renault i Forda Fiesty doszło w sobotę około godz. 15 w Chrząstowie koło Człuchowa. Zdjęcie z miejsca tego zdarzenia nadesłał nam użytkownik Grzegorz Miszewski. - Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w Człuchowie - napisał nasz użytkownik. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać do nas poprzez platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: użytkownik
2016-08-10 Kombajn dachował w polu

Kombajn dachował w polu

Do zdarzenia doszło w środę nocy w miejscowości Stawki. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od naszego widza.
Autor: Tomek
2016-08-07 Niesamowite niebo w Środzie Wielkopolskiej tuż przed burzą

Niesamowite niebo w Środzie Wielkopolskiej tuż przed burzą

Niesamowite zdjęcie nieba przed burzą przysłał nam ze Środy Wielkopolskiej użytkownik Tomek. Tuż przed nawałnicą nadciągnął nad miasto wał chmur. Zdjęcia, filmy i informacje możecie do nas wysyłać za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej