Autor: @Anna
2016-04-27 Zima na polskiej Orawie. W środę spadło kilka centymetrów śniegu

Zima na polskiej Orawie. W środę spadło kilka...

Kilka centymetrów śniegu przyprószyło polską Orawę. Zdjęcie spod Babiej Góry nadesłała nam @Anna. Wieczorem na zalesionych odcinkach dróg panowały trudne warunki drogowe, miejscami było ślisko. Atak zimy także w Zakopanem i wysoko w górach. Na Kasprowym Wierchu leży 20 cm świeżego śniegu. Zdjęcia, filmy i informacje wysyłajcie nam na platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Pat_95
2016-04-21 Wypadek w godzinach szczytu na Moście Łazienkowskim

Wypadek w godzinach szczytu na Moście Łazienkowskim

Po godzinie 7 rano w Warszawie na odcinku między al. Armii Ludowej, a al. Stanów Zjednoczonych doszło do wypadku. Zderzenie samochodów osobowego z dostawczym zablokowało dwa z trzech znajdujących się na moście pasów ruchu i spowodowało gigantyczny korek. W chwili, gdy redakcja polsatnews.pl otrzymała te zdjęcia, na miejscu nie było jeszcze policji.
Autor: @Danuta
2016-04-12 Wypożyczalnie rowerów miejskich ruszyły już w Wilnie na Litwie

Wypożyczalnie rowerów miejskich ruszyły już w Wilnie...

- Witam Państwa z Wilna !!! Na nasze ulicy już wyruszyły rowery !!! - napisała do nas użytkowniczka Danuta. Z wiosna w wielu miastach uruchamiane są stacje roweru publicznego. Zobaczcie jak wyglądają na Litwie.
Autor: @Beata
2016-04-12 Lis stałym gościem osiedla Czuby w Lublinie

Lis stałym gościem osiedla Czuby w Lublinie

- Przesyłam zdjęcie, które udało mi się dzisiaj zrobić. Lis, który od kilku miesięcy tak się zadomowił wśród mieszkańców ul Bursztynowej na osiedlu Czuby w Lublinie. Podchodzi pod mieszkania, biega razem z kotami, spaceruje wśród ludzi. Dzisiaj wypoczywał na dachu naszego samochodu - napisała do nas Beata.
Autor: @Agnieszka
2016-04-09 Wielki świat małych kolejek - wystawa modeli pociągów w Warszawie

Wielki świat małych kolejek - wystawa modeli pociągów w...

Na wystawie kolejek na stadionie PGE Narodowy w Warszawie była @Agnieszka, która przesłała nam kilka zdjęć. Aby obejść makiety trzeba pokonać 130 metrów. Prawie kilometr przewodów zasila i steruje torowiskami ze 150 rozjazdami. Można samemu uruchamiać niektóre funkcje. Z boku na makiecie miłośników minikolejnictwa można pobawić się w zawiadowcę i maszynistę jednocześnie.
Autor: Lejonikov
2016-04-03 Maraton w Paryżu w obiektywie użytkownika polsatnews.pl

Maraton w Paryżu w obiektywie użytkownika polsatnews.pl

W niedzielę w Paryżu odbyła się znana impreza lekkoatletyczna - maraton Paryski. To 40. edycja tej imprezy. W biegu startowało wielu zwykłych paryżan, a niektórzy zawodnicy napracowali się nad wyglądem. W imprezie, według organizatorów, wystartowało 46 tys. 200 osób. Nasz użytkownik Lejonikov oglądał bieg i przysłał nam swoje zdjęcia za pośrednictwem platformy Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej