Autor: Gracjan Grizli Kita
2017-08-02 Upał w Sanoku. 44 stopnie Celsjusza na termometrze

Upał w Sanoku. 44 stopnie Celsjusza na termometrze

"Sanok woj. podkarpackie, godz. 16:15. Pozdrowienia dla Pomorza" - napisał do nas użytkownik Gracjan Grizli Kita. Według synoptyków upały nieco zelżały. Ale na jego zdjęciu termometr pokazuje 44 stopnie Celsjusza. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkowniczka polsatnews.pl
2017-08-02 Nocne gradobicie w Poznaniu. Z nieba leciały bryły lodu

Nocne gradobicie w Poznaniu. Z nieba leciały bryły lodu

"Grad w Poznaniu" napisała użytkowniczka polsatnews.pl. W nocy z wtorku na środę przesłała nam zdjęcie lodowych brył, które spadły z nieba podczas burzy. Nawałnica zaczęła się we wtorek po godz. 23. Powaliła drzewa uszkadzając samochody, a także zniszczyła targowisko na Placu Wielkopolskim. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Elżbieta
2017-08-02 Kilkanaście młodych dzików i trzy dorosłe biegało po ulicach Warszawy

Kilkanaście młodych dzików i trzy dorosłe biegało po ulicach...

Grupa dzików spacerowała w nocy z wtorku na środę po Chomiczówce na warszawskich Bielanach. Czytelniczka naszego portalu, Elżbieta naliczyła kilkanaście młodych oraz trzy dorosłe osobniki. - Dziki pojawiają się w tej okolicy regularnie, szukając pożywienia - powiedziała nam.
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-08-01 Na termometrze zabrakło skali. Ponad 50 st. Celsjusza niedaleko Sanoka

Na termometrze zabrakło skali. Ponad 50 st. Celsjusza...

"Chyba brakuje skali" napisał użytkownik polsatnews.pl z Zarszyna w powiecie sanockim (woj. podkarpackie). "Pomiar z 17:30" - dodał. Termometr umieszczony w słońcu wskazuje 53 stopnie Celsjusza. Jednak wygląda na to, że słupek cieczy termometrycznej nie ma już miejsca, aby rozszerzyć się i pokazać większy wynik. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Adam L.
2017-07-31 Fala upałów. Temperatury sięgają 40 stopni Celsjusza. 39 - w Raciborzu

Fala upałów. Temperatury sięgają 40 stopni Celsjusza....

Przez Polskę przechodzi fala upałów. Termometry pokazują nawet 40 stopni Celsjusza w cieniu. Synoptycy mówią o tropikalnych nocach i ostrzegają, że taka sytuacja potrwa jeszcze kilka dni. Adam L. przysłał nam zdjęcie termometru z Raciborza. Przy ul. Markowickiej w tym mieście było w poniedziałek po południu 29 stopni. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Paweł
2017-07-28 W lasach pojawiły się grzyby. Swoimi zbiorami pochwalił się Paweł

W lasach pojawiły się grzyby. Swoimi zbiorami pochwalił się...

- Na brak grzybów nie narzekam - napisał pan Paweł. Swoje okazy zebrał w lasach w pobliżu miejscowości Wilczyska w powiecie Łukowskim (woj. lubelskie). Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej