Autor: Piotr W.
2016-05-03 Szczyt majówkowych powrotów. Zakorkowana autostrada A2 przy bramkach przed Poznaniem

Szczyt majówkowych powrotów. Zakorkowana...

Ostatni dzień długiego majowego weekendu tradycyjnie spowodował, że Polacy wyruszyli w drogę powrotną do domów. I tradycyjnie zakorkowały się niektóre bramki na autostradach.
Autor: @marvellous
2016-04-28 Poranny szczyt w Warszawie i zderzenie z latarnią

Poranny szczyt w Warszawie i zderzenie z latarnią

W porannym szczycie w Alejach Jerozolimskich w Warszawie niedaleko galerii handlowych Blue City i Reduta doszło do wypadku. Samochód osobowy uderzył w latarnię. W zdarzeniu uczestniczyły inne pojazdy. Pomocy kierującej samochodem udzieliło na miejscu pogotowie ratunkowe. Zapraszamy do wysyłania zdjęć, filmów i informacji poprzez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @Anna
2016-04-27 Zima na polskiej Orawie. W środę spadło kilka centymetrów śniegu

Zima na polskiej Orawie. W środę spadło kilka...

Kilka centymetrów śniegu przyprószyło polską Orawę. Zdjęcie spod Babiej Góry nadesłała nam @Anna. Wieczorem na zalesionych odcinkach dróg panowały trudne warunki drogowe, miejscami było ślisko. Atak zimy także w Zakopanem i wysoko w górach. Na Kasprowym Wierchu leży 20 cm świeżego śniegu. Zdjęcia, filmy i informacje wysyłajcie nam na platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Pat_95
2016-04-21 Wypadek w godzinach szczytu na Moście Łazienkowskim

Wypadek w godzinach szczytu na Moście Łazienkowskim

Po godzinie 7 rano w Warszawie na odcinku między al. Armii Ludowej, a al. Stanów Zjednoczonych doszło do wypadku. Zderzenie samochodów osobowego z dostawczym zablokowało dwa z trzech znajdujących się na moście pasów ruchu i spowodowało gigantyczny korek. W chwili, gdy redakcja polsatnews.pl otrzymała te zdjęcia, na miejscu nie było jeszcze policji.
Autor: @Danuta
2016-04-12 Wypożyczalnie rowerów miejskich ruszyły już w Wilnie na Litwie

Wypożyczalnie rowerów miejskich ruszyły już w Wilnie...

- Witam Państwa z Wilna !!! Na nasze ulicy już wyruszyły rowery !!! - napisała do nas użytkowniczka Danuta. Z wiosna w wielu miastach uruchamiane są stacje roweru publicznego. Zobaczcie jak wyglądają na Litwie.
Autor: @Beata
2016-04-12 Lis stałym gościem osiedla Czuby w Lublinie

Lis stałym gościem osiedla Czuby w Lublinie

- Przesyłam zdjęcie, które udało mi się dzisiaj zrobić. Lis, który od kilku miesięcy tak się zadomowił wśród mieszkańców ul Bursztynowej na osiedlu Czuby w Lublinie. Podchodzi pod mieszkania, biega razem z kotami, spaceruje wśród ludzi. Dzisiaj wypoczywał na dachu naszego samochodu - napisała do nas Beata.
pokaż więcej