Autor: Dominik
2017-05-28 Autobusy z napisem We love Manchester po zamachu na koncercie

Autobusy z napisem "We love Manchester" po zamachu na...

Dominik jest kierowcą autobusu w Manchesterze od 10 lat. Po zamachu podczas koncertu Ariany Grande w Manchester Arena wszystkie autobusy w tym mieście, które nie wykonują regularnego kursu, zjeżdżają do bazy z napisem "We love Manchester" (na zdjęciu). W zamachu podczas koncertu zginęły 22 osoby, a wiele zostało rannych. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: @ochocianin
2017-05-28 Awaria tramwaju w Warszawie. Pasażerowie poszli na autobus

Awaria tramwaju w Warszawie. Pasażerowie poszli na autobus

Awaria tramwaju linii 15 na ulicy Grójeckiej w Warszawie. W korku na przystanku "Och Teatr" stanęły w sumie cztery składy, a wszyscy pasażerowie wyszli i udali się na autobus. Przybyłe na miejsce pogotowie Tramwajów Warszawskich usunęło usterkę w kilka minut i puste składy pojechały dalej. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Michał
2017-05-25 Niedaleko Zamościa przeszła burza z gradem. Zrobiło się biało

Niedaleko Zamościa przeszła burza z gradem. Zrobiło się...

Gwałtowna burza w okolicach Zamościa na Lubelszczyźnie. Na fotografii od użytkownika widać, że trawnik w wielu miejscach zrobił się biały. Gradu było na tyle dużo, że zaczęły się z niego tworzyć niewielkie pryzmy. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Janusz
2017-05-25 Niebezpieczna droga kaczątek nad rozlewisko

Niebezpieczna droga kaczątek nad rozlewisko

- Na torach można zobaczyć różne rzeczy, ale kaczek jeszcze nie widziałem - powiedział pan Janusz, który od lat prowadzi obchód torów na odcinku linii kolejowej z Chełma do Lublina. Te gromadkę kaczątek spotkał między Kaniami a Rejowcem (woj. Lubelskie).
Autor: Damian
2017-05-23 Grad jak kamień. Bombardowanie w Kosowach na Podkarpaciu

Grad jak kamień. "Bombardowanie" w...

"Dzisiejsze gradobicie w miejscowości Kosowy (woj. podkarpackie)" - napisał do nas Damian. W dłoni trzyma bryłę zlepionych drobin gradu, która spadła na ziemię. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać na stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Urszula
2017-05-23 Po gradobiciu w Leżajsku (woj. podkarpackie) lód zgromadził się na parapecie

Po gradobiciu w Leżajsku (woj. podkarpackie) lód zgromadził...

"Obraz dzisiejszej burzy, która przeszła około godziny 18 nad Leżajskiem (województwo podkarpackie)" - napisała do nas użytkowniczka Urszula. Sporej wielkości grad zaskoczył mieszkańców. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej