Autor: czytelnik portalu polsatnews.pl
2017-03-29 Zamiast w Tatry - na krokusy do Szczecina!

Zamiast w Tatry - na krokusy do Szczecina!

Zamiast do doliny Chochołowskiej lub Kościeliskiej w Tatrach w celu nacieszenia się krokusami można jechać nad morze - do Szczecina. Na Jasnych Błoniach w tym mieście rozkwitły właśnie tysiące tych kwiatów. Szczecinianie tłumnie odwiedzają park i fotografują się z efektownym liliowym kobiercem. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Anna Gie
2017-03-29 Klucz trzystu żurawi nad Nieliszem. To znak, że wiosna już w pełni

Klucz trzystu żurawi nad Nieliszem. To znak, że wiosna...

Stado przelatujących żurawi nad zalewem Nielisz i miejscowością o tej samej nazwie w woj. lubelskim. Trzysta tych pięknych ptaków rozciągnęło się nad tą miejscowością w imponującym kluczu, a nad całą okolicą niósł się ich donośny klangor. "Oznaka wiosny" - napisała do nas Anna Gie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: rasibasia
2017-03-28 Incydent na autostradzie A2. Awaria ciężarówki z naczepą

Incydent na autostradzie A2. Awaria ciężarówki z naczepą

Do awarii ciężarówki z naczepą doszło na autostradzie A2 niedaleko Wólki Łasieckiej koło Skierniewic (woj. łódzkie). Ciągnik siodłowy wraz z naczepą zjechał z drogi i "położył się" na boku. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wydostali zestaw. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Monek
2017-03-28 Wypadek w Gościcinie. Jedna osoba ranna. Zablokowana droga krajowa

Wypadek w Gościcinie. Jedna osoba ranna. Zablokowana...

Na drodze krajowej nr 62 w Gościcinie na trasie z Lęborka do Wejherowa doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Droga została zablokowana na dwie godziny. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Kierowcy zostali skierowani przez policję na objazdy. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: czytacz
2017-03-25 Wspomnienie Młynarskiego na warszawskim przystanku

Wspomnienie Młynarskiego na warszawskim przystanku

Warszawa pożegnała Wojciecha Młynarskiego. Artysta został pochowany w piątek na Starych Powązkach. Świece wciąż płoną pod wizerunkiem tekściarza, kabareciarza i piosenkarza umieszczonym na ścianie obok przystanku autobusowego w Al. Armii Ludowej w Warszawie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: @beatka
2017-03-25 Kocham Cię, Europo!. Marsz poparcia dla UE w Warszawie

"Kocham Cię, Europo!". Marsz poparcia dla UE w Warszawie

Uczestnicy "Marszu dla Europy: Kocham Cię, Europo!" przeszli ulicami stolicy z pl. na Rozdrożu do placu Zamkowego. Rozpoczęli od odśpiewania "Ody do radości" i polskiego hymnu, a na koniec zrobili sobie wspólne zdjęcie. Był też koncert. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej