Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-01-06 Mróz na Waszych termometrach. Było nawet -20 stopni Celsjusza

Mróz na Waszych termometrach. Było nawet -20...

Minus 15 stopni Celsjusza w Kurowie (Lubelskie), minus 20 w Sławkowie na Śląsku, a w Zakopanem (Małopolska) nawet pół stopnia mniej. Zima ostro trzyma. A synoptycy zapowiadają dzisiejszej nocy jeszcze bardziej siarczyste mrozy. Ubierzecie się ciepło! Zdjęcia, filmy i informacje możecie przesłać do nas przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Piotr
2017-01-06 Przemarznięte łabędzie maszerują po lodzie na jeziorze Okonińskim w Borach Tucholskich

Przemarznięte łabędzie maszerują po lodzie na...

Zimowy spacer łabędzi po lodzie, który skuł jezioro Okonińskie w woj. kujawsko-pomorskim sfotografował dla nas Piotr. Nasz użytkownik wybrał się na zimowy spacer po Borach Tucholskich. Sami zobaczcie, co tam widział. Zdjęcia, filmy i informacje możecie wysłać do nas przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-01-06 Bocian w Wąsoszu na Dolnym Śląsku. Było zimno, a on stał na latarni

Bocian w Wąsoszu na Dolnym Śląsku. Było zimno, a on stał...

Nasz użytkownik zauważył w Wąsoszu na Dolnym Śląsku bociana. Ptak wylądował na latarni. Nic nie robił sobie ze śniegu i mrozu. Nie wiadomo, czy to maruder, który nie zdążył odlecieć z Polski jesienią, czy w gorącej wodzie kąpany przybysz z Afryki, który pomylił miesiące. Zdjęcia, filmy i informacje wysyłajcie nam przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @bartosz
2017-01-06 Zieleniec pod śniegiem. Będzie co odśnieżać

Zieleniec pod śniegiem. Będzie co odśnieżać

W Zieleńcu, dzielnicy Dusznik-Zdroju (Dolnośląskie), która kiedyś uchodziła za najwyżej położoną wieś Sudetów, panuje alpejski klimat. Gdy w głębi kraju prószy rzadki śnieg, Zieleniec przykrywa się jego grubą pokrywą. Tak wyglądały minionej nocy auta, które kierowcy postawili przy ulicach tej miejscowości. Zdjęcia, filmy i informacje przysyłajcie do nas przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @motofan
2017-01-06 Akumulatory nie wytrzymały mrozu. Kierowcy mieli kłopoty

Akumulatory nie wytrzymały mrozu. Kierowcy mieli kłopoty

Wielu kierowców nie spodziewało się gwałtownego spadku temperatury, z którym nie poradziły sobie zużyte akumulatory. Skutek - konieczność wzywania na pomoc innych kierowców i próby odpalania silników z pomocą kabli. W najgorszych przypadkach potrzebna była laweta. Na zdjęciu: uroki mrozu w Warszawie. Zdjęcia, filmy i informacje przysyłajcie nam przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @piechur
2017-01-06 W Warszawie było w piątek -12 i słupek rtęci jeszcze spadał

W Warszawie było w piątek -12 i słupek rtęci jeszcze spadał

Synoptycy nie pomylili się - przyszło ochłodzenie i w Warszawie było w ciągu dnia minus 12 stopni Celsjusza, a temperatura nadal spadała. Taki wynik pokazywał zewnętrzny termometr zakładów Radwar przy ul. Ostrobramskiej w stolicy. Zdięcia, filmy i informacje przysyłajcie do nas przez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej