Autor: Katarzyna
2017-01-14 Bałwan Bolesław

Bałwan Bolesław

Zdjęcie bałwana Bolesława otrzymaliśmy od naszej użytkowniczki Katarzyny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Niuniek_92
2017-01-14 Zima ponownie zaskoczyła Lubelszczyznę

Zima "ponownie zaskoczyła" Lubelszczyznę

Pozdrowienia z Nieledewa koło Hrubieszowa (woj. lubelskie) otrzymaliśmy od naszego użytkownika o pseudonimie Niuniek_92. "Zima ponownie nas zaskoczyła" - napisał Niuniek_92 dołączając zdjęcie ośnieżonego podwórza. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Damian
2017-01-14 Uroki zimy na Podkarpaciu

Uroki zimy na Podkarpaciu

"Świetne rozpoczęcie ferii" - uważa nasz użytkownik Damian, który przysłał nam zdjęcie ogrodu przysypanego grubą warstwą śniegu w okolicach Jarosławia na Podkarpaciu. W sobotę uczniowie z województwa podkarpackiego rozpoczęli ferie zimowe. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Piotr
2017-01-14 Zima w okolicach Rzeszowa

Zima w okolicach Rzeszowa

"Nadeszła piękna zima" - napisał nasz użytkownik Piotr dołączając zdjęcie ośnieżonych drzew w okolicach Rzeszowa. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Lucyna Kaczmarek
2017-01-10 Wiosna w Kocierzewie Południowym

Wiosna w Kocierzewie Południowym

Wszyscy narzekają na zimno, a w Kocierzewie Południowym (woj. łódzkie) wylądował… bocian. Przyleciał 30 grudnia i od tego dnia mieszkańcy starają się pomóc mu przetrwać do czasu, kiedy ma zamarznięte pożywienie. "Mamy nadzieję, że skoro przetrwał minus 17 stopni, to już będzie tylko lepiej i ciepłej" - napisała Lucyna Kaczmarek, które przysłała film, na którym można zobaczyć dokarmianie bociana.
Autor: niemors
2017-01-08 Zamarzło Jeziorko Czerniakowskie

Zamarzło Jeziorko Czerniakowskie

Mieszkańcy Warszawy spacerują po skutym lodem Jeziorku Czerniakowskim. Niektórzy jeździli na butach, inni na łyżwach, a odważni wskoczyli do przerębla, aby pływać w lodowatej wodzie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej