Autor: @botanik-amator
2017-04-08 Magnolie zakwitły w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego

Magnolie zakwitły w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu...

W ogrodzie botanicznym przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie można oglądać kwitnące magnolie. Różowe i białe kwiaty nie rozwinęły się jeszcze całkiem. Dopiero w najbliższych dniach pokażą całą swoją krasę. Drzewa te będą kwitły przez dwa tygodnie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: BiSiu
2017-04-08 Tragedia w Świebodzicach (Dolnośląskie). Zawaliła się kamienica

Tragedia w Świebodzicach (Dolnośląskie). Zawaliła się...

"Wybuch kamienicy w Świebodzicach (woj. dolnośląskie), panuje chaos, ludzie wchodzą na stare osypujące się mury, żeby zobaczyć, co się dzieje. Przy czym narażają się na upadek. Jedna osoba spadając złamała sobie nogę, złamanie otwarte" - napisał do nas użytkownik BiSiu. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Jacek
2017-04-08 Zawaliła się kamienica w Świebodzicach. Wideo od użytkownika Jacek

Zawaliła się kamienica w Świebodzicach. Wideo od...

Użytkownik Jacek nadesłał wideo ze Świebodzic. Na filmie widać pył i kurz unoszący się nad miejscem zawalenia kamienicy w tym mieście na Dolnym Śląsku. Trwa tam akcja ratunkowa. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: czytelnik portalu polsatnews.pl
2017-03-29 Zamiast w Tatry - na krokusy do Szczecina!

Zamiast w Tatry - na krokusy do Szczecina!

Zamiast do doliny Chochołowskiej lub Kościeliskiej w Tatrach w celu nacieszenia się krokusami można jechać nad morze - do Szczecina. Na Jasnych Błoniach w tym mieście rozkwitły właśnie tysiące tych kwiatów. Szczecinianie tłumnie odwiedzają park i fotografują się z efektownym liliowym kobiercem. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Anna Gie
2017-03-29 Klucz trzystu żurawi nad Nieliszem. To znak, że wiosna już w pełni

Klucz trzystu żurawi nad Nieliszem. To znak, że wiosna...

Stado przelatujących żurawi nad zalewem Nielisz i miejscowością o tej samej nazwie w woj. lubelskim. Trzysta tych pięknych ptaków rozciągnęło się nad tą miejscowością w imponującym kluczu, a nad całą okolicą niósł się ich donośny klangor. "Oznaka wiosny" - napisała do nas Anna Gie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: rasibasia
2017-03-28 Incydent na autostradzie A2. Awaria ciężarówki z naczepą

Incydent na autostradzie A2. Awaria ciężarówki z naczepą

Do awarii ciężarówki z naczepą doszło na autostradzie A2 niedaleko Wólki Łasieckiej koło Skierniewic (woj. łódzkie). Ciągnik siodłowy wraz z naczepą zjechał z drogi i "położył się" na boku. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wydostali zestaw. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej