Autor: Irena
2017-09-13 Rekordowe zbiory grzybów we wsi Bohukały w woj. lubelskim

Rekordowe zbiory grzybów we wsi Bohukały w woj. lubelskim

Na grzybobranie w okolicy wsi Bohukały niedaleko Terespola wybrała się pani Irena. Zbiór okazał się być obfity. Nasza użytkowniczka zechciała podzielić się swoją radością z czytelnikami polsatnews.pl. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Kamila Sapikowska
2017-09-12 Wypadek na zjeździe z autostrady A1. Jedno z aut dachowało

Wypadek na zjeździe z autostrady A1. Jedno z aut...

Zderzenie dwóch aut w pobliżu wiadukty autostrady A1 na zjeździe na drogę krajową nr 22 w Swarożynie (woj. pomorskie). Jeden z pojazdów dachował. Do wypadku doszło około godziny 18:00. Poszkodowana została jedna osoba. Na miejsce przyjechały pogotowie, straż pożarna i policja. Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Kamili Sapikowskiej.
Autor: Krzysztof Kubiak
2017-09-08 Zabytkowy parowóz serii Px48 po 3 latach przerwy wraca na trasę

Zabytkowy parowóz serii Px48 po 3 latach przerwy wraca na...

Na trasę Średzkiej Kolei Powiatowej po ponad 3 latach przerwy wraca zabytkowy parowóz. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Alicja
2017-09-06 Duża, smaczna malinówka z ogródka w Zachodniopomorskiem

"Duża, smaczna malinówka" z ogródka w...

Ważącego ponad 800 gramów pomidora wyhodowała w swoim ogródku pani Alicja z woj. zachodniopomorskiego. "Nasza duża, smaczna malinówka" - napisała przesyłając nam zdjęcie i pozdrowienia dla wszystkich czytelników polsatnews.pl oraz redakcji. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Gonzo
2017-09-04 Udane grzybobranie. W woj. warmińsko-mazurskim znaleziono ogromnego grzyba

Udane grzybobranie. W woj. warmińsko-mazurskim...

Mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego pochwalił się nam swoim znaleziskiem. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Aneta
2017-09-04 Serdeczny ziemniak. Warzywo o nietypowym kształcie wykopano w Świętokrzyskiem

"Serdeczny ziemniak". Warzywo o nietypowym...

Ziemniak został wykopany w Strzałkowie (woj. świętokrzyskie). - Wyjątkowy, serdeczny ziemniak z tegorocznych zbiorów - napisała użytkowniczka Aneta.
pokaż więcej