Autor: Stanisław
2016-05-26 750-lecie Koszalina. Napis ułożony z kwiatów w parku miejskim

750-lecie Koszalina. Napis ułożony z kwiatów w parku...

Zdjęcie okolicznościowego napisu z kwiatów w koszalińskim parku ułożonego z okazji obchodów 750-lecia miasta przesłał nam Stanisław. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie nam na platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Włodzimierz
2016-05-26 Burza gradowa w Dębowej na Podkarpaciu

Burza gradowa w Dębowej na Podkarpaciu

Zdjęcia burzy gradowej, która nawiedziła Dębową w województwie podkarpackim przesłał nam Włodzimierz. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie nam na platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Mateusz
2016-05-24 Grad wielkości przepiórczego jaja spadł koło Legnicy

Grad wielkości przepiórczego jaja spadł koło Legnicy

Zdjęcia gradu wielkości przepiórczego jaja, który spadł w miejscowości Golanka Górna koło Legnicy (woj. dolnośląskie) przesłał nam Mateusz. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie nam na platformę użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: mandżaro
2016-05-20 Wypadek w Warszawie. Motocykl uderzył w osobówkę. Trzy godziny utrudnień

Wypadek w Warszawie. Motocykl uderzył w osobówkę....

Do wypadku doszło w piątek około g. 13:00 na skrzyżowaniu ulic Wawelskiej i Grójeckiej. Motocykl uderzył w auto osobowe, a to wpadło na latarnię i zaparkowany obok inny samochód. Zablokowane były wszystkie pasy ul. Grójeckiej w stronę centrum. W korkach stały także tramwaje. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Manton
2016-05-15 Tak wyglądała tęcza, która pojawiła się późnym popołudniem nad Mostami koło Gdyni (woj. pomorskie)

Tak wyglądała tęcza, która pojawiła się późnym...

Tęczę, która w niedzielę późnym wieczorem pojawiła się nad Mostami koło Gdyni, sfotografował dla nas Manton. Prawda, że piękna? Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Mateusz Maleńki
2016-05-13 Tak wyglądał pożar hali w Katowicach z pobliskiego bloku. Słup gęstego dymu widać z było w całej okolicy

Tak wyglądał pożar hali w Katowicach z pobliskiego...

Spłonął magazyn tekstyliów, produktów z tworzyw sztucznych i sprzętu elektronicznego w Katowicach. Gęsty, toksyczny dym widać było kilkudziesięciu kilometrów. Straż pożarna zaapelowała do mieszkańców o pozostanie w domach i zamknięcie okiem. Zdjęcia, filmiki i informacje można przesłać nam za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej