Autor: Marek
2017-06-11 Fiesta balonowa nad Toruniem. Kolorowa parada aerostatów z okazji święta regionu

Fiesta balonowa nad Toruniem. Kolorowa parada aerostatów z...

"Regionalna fiesta balonowa nad Toruniem z okazji święta województwa kujawsko-pomorskiego" - napisał do nas użytkownik Marek. Zdjęcia zrobił po godzinie 7 rano. "Balony wznosiły się nad miasto i odleciały, ale nie wiem dokąd - podał nasz użytkownik. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: OSP Chojny
2017-06-10 Wypadek na S8. Śmierć kierowcy z powiatu wałbrzyskiego. Pięciogodzinna akcja strażaków

Wypadek na S8. Śmierć kierowcy z powiatu...

Poważny wypadek na 137. kilometrze drodze ekspresowej S8 w kierunku Wrocławia. 67-letni kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i wbił się w bariery energochłonne. Kierujący zmarł na miejscu. Druga osoba nie odniosła żadnych obrażeń. O zdarzeniu poinformowali strażacy z OSP Chojny. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Filip
2017-06-05 Pożar w bloku we Włocławku

Pożar w bloku we Włocławku

Ogień pojawił się w mieszkaniu na 6. piętrze bloku przy ul. Toruńskiej w poniedziałek. Jego lokatorka o własnych siłach opuściła mieszkanie. Ze wstępnych ustaleń staży pożarnej wynika, że powodem pożaru było zaprószenie ognia. Ogień zniszczył dwa pomieszczenia.
Autor: Łukasz
2017-06-05 Minitornado w Gliwicach (woj. śląskie). Funkcjonariusze drogówki byli zaskoczeni

Minitornado w Gliwicach (woj. śląskie). Funkcjonariusze...

Niewielkie tornado zauważył w miniona sobotę nasz użytkownik z Gliwic. Mała trąba powietrzna najpierw była nisko nad ziemią, a potem uniosła się wyżej i znikła na wysokości kilkunastu metrów. Przechodnie i policjanci zabezpieczający skrzyżowanie byli tym widokiem zaskoczeni. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Kasia
2017-05-31 Grad wielkości piłek golfowych w woj. dolnośląskim

Grad wielkości piłek golfowych w woj. dolnośląskim

Po kilku dniach upalnej pogody, nad zachodnią Polską przeszedł front przynoszący ulewne deszcze i burze. Zdjęcia gradu, jaki spadł we wsi Snowidza, w województwie dolnośląskim otrzymaliśmy od internautki Kasi.
Autor: Krzysztof Nie
2017-05-30 Silne nawałnice nad Jelenią Górą

Silne nawałnice nad Jelenią Górą

Burzowe chmury niosą ze sobą błyskawice, ulewy, gradobicia i wichury. Poniedziałkowy wieczór był burzowy w niemal całym kraju. Błyskało między innymi w Jeleniej Górze - zdjęcia nieba z piorunami otrzymaliśmy od naszego użytkownika Krzysztofa. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać na stronę "Widzisz-Zareaguj" .
pokaż więcej