Autor: Szymon
2016-11-11 Bemowo Piskie (woj. warmińsko-mazurskie) - bajkowy widok lasu przyprószonego śniegiem

Bemowo Piskie (woj. warmińsko-mazurskie) -...

Zdjęcie lasu w Bemowie Piskim na Mazurach przysłał nam użytkownik Szymon, który wybrał się na świąteczny spacer. Sfotografował krajobraz jak z bajki. Jak widać zima może być piękna - nawet jesienią. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Michał
2016-11-11 Policja przygotowała sprzęt na zamieszki. Polewaczka w Parku Skaryszewskim w Warszawie

Policja przygotowała sprzęt na zamieszki. Polewaczka w...

Użytkownik Michał przysłał nam zdjęcie policji, która przygotowuje się na Marsz Niepodległości i inne wydarzenia 11 listopada. W parku Skaryszewskim stoi policyjna polewaczka gotowa na zamieszki. Na wszelki wypadek. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Michał
2016-11-11 Warszawska policja przygotowana na Marsz Niepodległości. Siły w Parku Skaryszewskim

Warszawska policja przygotowana na Marsz...

Przygotowaną do Marszu Niepodległości stołeczną policję sfotografował w stołecznym Parku Skaryszewskim użytkownik Michał. W pobliżu stały także bardziej opancerzone sprzęty - zrelacjonował Michał. Niedaleko od tego miejsca, na błoniach Stadionu Narodowego, skończy się marsz 11 listopada. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Justyna
2016-11-10 Bałwan z Krukowa (woj. mazowieckie) stanął przed biblioteką

Bałwan z Krukowa (woj. mazowieckie) stanął przed...

"Dzisiaj to znaczy 10.11.2016 ulepiliśmy bałwana z pierwszego śniegu przed Publiczną Biblioteką w Krukowie w woj. mazowieckim. A nazwaliśmy go Nasz mały jesienny przyjaciel" - napisała do nas Justyna.
Autor: Wojtek
2016-11-10 Śnieżny poranek w Białymstoku. Zima coraz bliżej

Śnieżny poranek w Białymstoku. Zima coraz bliżej

Tak poranek przywitał mieszkańców Białegostoku. Zdjęcie przysłał nam Wojtek. Z jego okna widać już prawdziwie zimowy krajobraz. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Michał
2016-11-08 Kobylnica koło Słupska (woj. pomorskie) pod śniegiem. Na północy już prawie zima

Kobylnica koło Słupska (woj. pomorskie) pod śniegiem. Na...

Zdjęcie z Kobylnicy koło Słupska na Pomorzu przysłał do nas Michał. Jak widać na północy spadło w nocy trochę śniegu. Wszędzie biało, a zima już za progiem. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej