Autor: Robert
2017-05-09 Śnieżny majowy poranek

Śnieżny majowy poranek

Widok jak na maj nietypowy. We wtorkowy poranek otrzymaliśmy od naszych użytkowników zdjęcia sypiącego śniegu głównie z w woj. warmińsko-mazurskiego, ale także z innych części Polski. Synoptycy ostrzegali, że od wtorku w całym kraju nastąpi spadek temperatury. Przy gruncie może ona wynosić nawet -6 stopni Celsjusza.
Autor: użytkownik z Gniezna
2017-05-08 Wiosenne maślaki z Gniezna. Nieprawdopodobne, a jednak

Wiosenne maślaki z Gniezna. "Nieprawdopodobne, a jednak"

Majowe maślaki sfotografował nasz użytkownik z Gniezna (woj. wielkopolskie). Nie wiemy, czy imponujące grzybobranie miało miejsce w lesie, czy w przydomowym ogrodzie. Jedno jest pewne, na takie grzyby w kuchni zawsze jest ogromne zapotrzebowanie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Marek
2017-05-07 Rwący potok na środku posesji w woj. podlaskim

Rwący potok na środku posesji w woj. podlaskim

Ulewa w województwie podlaskim. Deszczu spadło tak dużo, że w miejscowości Sobolewo pod Białymstokiem na podwórku jednego z naszych użytkowników powstała gigantyczna kałuża. Utrudnia wyjście z domu oraz wyjazd z posesji. Prosimy o przesyłanie ciekawych informacji, zdjęć oraz filmików poprzez naszą platformę "Widzisz-Zareaguj" na głównej stronie polsatnews.pl
Autor: @aga
2017-05-05 Dachowanie na ulicy w Józefosławiu niedaleko Warszawy

Dachowanie na ulicy w Józefosławiu niedaleko...

Do zderzenia dwóch samochodów doszło w piątek około 6:30 rano na ul. Geodetów w Józefosławiu (woj. mazowieckie). Jedno z aut przewróciło się po zderzeniu z innym pojazdem na dach. Na miejsce przyjechała straż pożarna, która zajęła się ustawieniem przewróconego auta na kołach i usunięciem pozostałości po kolizji. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Seba
2017-05-04 Logo Polsatu na piasku

Logo Polsatu na piasku

Deszczowy dzień na plaży w Sobieszewie nie musi być dniem straconym. Nasz widz podczas spaceru narysował logo Telewizji Polsat. Życzymy, żeby słońce zaświeciło nie tylko na piasku, ale także na niebie. :)
Autor: Wiesław
2017-05-03 Święto Flagi w Rzepinie. Biało-czerwony korowód na ulicach miasta

Święto Flagi w Rzepinie. Biało-czerwony korowód na...

W Rzepinie podczas Święta Flagi ulicami miasta przeszedł biało-czerwony marsz, w którym niesiono dwustumetrową flagę. Po zakończeniu manifestacji tradycyjnie flaga ta została zawieszona wokół budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i przez tydzień będzie powiewać i przypominać o Święcie Flagi. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej