Autor: Czytelnik
2016-11-28 Piękna zima na Kaszubach

Piękna zima na Kaszubach

To jeszcze listopad, ale widoki na Kaszubach już całkowicie zimowe. Taką fotografię z Sulęczyna w powiecie kartuskim przesłał nam czytelnik. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Kasia
2016-11-28 Mazury przykryte śniegiem, a na drogach ślisko

Mazury przykryte śniegiem, a na drogach ślisko

Malownicze mazurskie drogi były dziś rano śliskie. Spadło tam w nocy kilka centymetrów śniegu. Zdjęcie zimowego krajobrazu z Krainy Wielkich Jezioro otrzymaliśmy od Kasi. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Paweł
2016-11-28 W Białej Podlaskiej dziś rano ulice były białe

W Białej Podlaskiej dziś rano ulice były białe

W poniedziałkowy poranek w Białej Podlaskiej drogi były białe, a drogowcy o tej porze jeszcze nie zdążyli przejechać przez osiedle. Lekki mróz, odrobina śniegu i ulice były białe. Zdjęcie nadesłał na Paweł. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Kamila
2016-11-23 Mglisty poranek w Słupsku

Mglisty poranek w Słupsku

W środowy poranek gęste mgły spowiły niemal całą Polskę. Widoczność na drodze była bardzo ograniczona. Zdjęcie ze Słupska (woj. pomorskie) otrzymaliśmy od naszej użytkowniczki Kamili. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Jeremiasz Gądek Fotografia
2016-11-16 Zachodzący superksiężyc nad Tatrami

Zachodzący "superksiężyc" nad Tatrami

"Superksiężyc" sfotografowany 15 listopada podczas wschodu słońca w miejscowości Dubrava na Słowacji, na pierwszym planie Zamek Spiski. Zdjęcie otrzymaliśmy od pana Jeremiasza. Tego typu i inne zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Mietek
2016-11-14 Superksiężyc nad Polską

"Superksiężyc" nad Polską

Tak 14 listopada nad ranem wyglądał w Malczkowie (gmina Potęgowo, powiat słupski) "Superksiężyc". Zdjęcie przesłał nam użytkownik Mietek. Tego typu i inne zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej