Autor: Krzysztof
2016-10-27 Pożar magazynów w Woli Rafałowskiej na Mazowszu. Słup dymu było widać z wielu kilometrów

Pożar magazynów w Woli Rafałowskiej na Mazowszu....

Pożar magazynów firmy Decoplast w Woli Rafałowskiej koło Mrozów w woj. mazowieckim. Firma produkuje drzwi do mieszkań. Na miejsce przyjechało wiele jednostek straży pożarnej. Ogromny słup dymu widać było z daleka. Zdjęcie przysłał nam użytkownik Krzysztof. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Marcin
2016-10-26 Październik nie rozpieszcza, a na Dolnym Śląsku jabłonie kwitną drugi raz!

Październik nie rozpieszcza, a na Dolnym Śląsku jabłonie...

Deszcz, zimny wiatr, prawdziwie jesienna pogoda nie rozpieszcza, ale nie wszędzie. W Biegoszowie na Dolnym Śląsku po raz drugi w tym roku zakwitły jabłonie. Dowód w postacie fotografii nadesłał nam użytkownik Marcin. Widzieliście coś ciekawego? Słyszeliście o czymś zaskakującym? Fotografie, filmy i informacje przesyłajcie nam przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Piotr
2016-10-14 Wschód słońca w Czerniewicach koło Włocławka

Wschód słońca w Czerniewicach koło Włocławka

W tak malowniczy sposób rozpoczął się dzień w miejscowości Czerniewice w województwie kujawsko-pomorskim. Zdjęcie nadesłał nasz użytkownik Piotr.
Autor: @Paweł
2016-10-14 Minus 11 stopni Celsjusza. Taki mamy październik w tym roku

Minus 11 stopni Celsjusza. Taki mamy październik w tym roku

Użytkownik Paweł, który przesłał nam zdjęcie swojego termometru, zanotował ten wynik - dokładnie minus 11,2 stopnia Celsjusza - w Neplach koło Terespola w województwie lubelskim. Fotografie, filmy i informacje przesyłajcie nam przez platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: @laufer
2016-10-11 12. urodziny Wydarzeń Polsatu. Był tam nasz użytkownik, który spróbował tortu!

12. urodziny "Wydarzeń" Polsatu. Był tam nasz...

Już od 12 lat "Wydarzenia", flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, jest jedną z najchętniej wybieranych przez jego odbiorców pozycji. Widzowie mogą oglądać "Wydarzenia" codziennie o godz. 18:50 i - od niedawna - o 22:00. W tygodniu, od poniedziałku do piątku w Polsat News o tym, co ważnego wydarzyło się w kraju i na świecie informują dziennikarze w "Wydarzeniach" o godz. 15:50.
Autor: @biker
2016-10-10 Strażacy ćwiczyli ewakuację poszkodowanego z elewacji wieżowca w centrum stolicy

Strażacy ćwiczyli ewakuację poszkodowanego z elewacji...

Ćwiczenia strażaków i policji w wieżowcu InterContinental przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Na miejsce przyjechało wiele jednostek straży.
pokaż więcej