Autor: Ania
2017-05-14 Wypadek w Paczkowie

Wypadek w Paczkowie

W niedzielę rano w Paczkowie (woj. wielkopolskie) na drodze krajowej nr 92 w stronę Warszawy doszło do zderzenia dwóch aut. Kierowca skody z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadącego opla. Trzy osoby trafiły do szpitala. Zdjęcie z wypadku otrzymaliśmy od naszej użytkowniczki Ani. Zdjęcia oraz informacje można wysyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Marzena
2017-05-13 Wielkie kolejki po bilety za 5 zł z okazji Dnia Teatru Publicznego

Wielkie kolejki po bilety za 5 zł z okazji Dnia Teatru...

W 97 instytucjach kulturalnych w kraju, m.in. teatrach można kupić bilet za 5 zł. Akcję "Bilet do teatru za 500 groszy" zorganizowano z okazji Dnia Teatru Publicznego. Rozpoczęła 13 maja, potrwa tydzień. W Warszawie przed teatrami ustawiły się kolejki chętnych. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki na platformę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Paweł Rogalski
2017-05-11 Wypadek na Juwenaliach we Wrocławiu. Pożar platformy, są ranni

Wypadek na Juwenaliach we Wrocławiu. Pożar platformy,...

Siedem osób zostało poparzonych podczas parady na wrocławskich Juwenaliach. W południe zapaliła się jedna z platform. Według świadków cytowanych przez media miało dojść do zwarcia przez rozlane... piwo. Poważnie wyglądający pożar musieli ugasić strażacy. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Iwona
2017-05-09 Majowy bałwan z Sępolna Wielkiego (woj. zachodniopomorskie)

Majowy bałwan z Sępolna Wielkiego (woj....

Nagły atak zimy 9 maja zaskoczył wielu naszych użytkowników. Ale nie wszystkich. W ogrodzie pani Iwony z Sępolna Wielkiego natychmiast powstał bałwan. Fotografią nasza użytkowniczka postanowiła podzielić się z innymi czytelnikami polsatnews.pl. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: catwoman
2017-05-09 Zderzenie taksówki i samochodu osobowego w Warszawie. Utrudnienia na skrzyżowaniu

Zderzenie taksówki i samochodu osobowego w...

Do zderzenia taksówki (skoda) i BMW doszło we wtorek na skrzyżowaniu ulic Grójeckiej, Wawelskiej i Kopińskiej na warszawskiej Ochocie. Do uprzątnięcia kawałków uszkodzonych pojazdów i płynów, które z nich wyciekły zostały wezwane służby porządkowe. Na miejsce przyjechała policja. Przejazd przez skrzyżowanie był utrudniony. Zdjęcia, filmy i informacje można wysłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Robert
2017-05-09 Śnieżny majowy poranek

Śnieżny majowy poranek

Widok jak na maj nietypowy. We wtorkowy poranek otrzymaliśmy od naszych użytkowników zdjęcia sypiącego śniegu głównie z w woj. warmińsko-mazurskiego, ale także z innych części Polski. Synoptycy ostrzegali, że od wtorku w całym kraju nastąpi spadek temperatury. Przy gruncie może ona wynosić nawet -6 stopni Celsjusza.
pokaż więcej