Autor: Sebastian K.
2017-06-28 Burza nadciągająca nad Bełchatów

Burza nadciągająca nad Bełchatów

W całym kraju przechodzą burze. Nasz użytkownik przesłał nam zdjęcie z Bełchatowa (woj. łódzkie). Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Patryk
2017-06-28 Taki widok to rzadkość. Bocian czarny w Warszawie

Taki widok to rzadkość. Bocian czarny w Warszawie

Rzadko spotykany w Polsce, a nawet Europie Środkowej bocian czarny zawitał do Warszawy. Nasz czytelnik sfotografował go 28 czerwca nad Jeziorem Gocławskim. Populację ptaka w Polsce szacuje się na ok. 1500-2300 par. Bociany czarne są objęte ścisłą ochroną gatunkową. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Jerzy Misztela
2017-06-26 Wschód słońca nad Pilicą

Wschód słońca nad Pilicą

Przepiękny wschód słońca nad Pilicą zaobserwował Jerzy Misztela. Na podobne obserwacje można liczyć do końca tygodnia, gdyż pogoda ma być słoneczna - w czwartek temperatury mogą sięgnąć nawet 35 st. C. Lokalnie mogą występować deszcze, ale będą przelotne i krótkotrwałe.
Autor: facebook.com/Myślenice iTV Powiatowa Telewizja
2017-06-24 Wypadek awionetki w Lubniu (woj. małopolskie). Samolot uderzył w ziemię

Wypadek awionetki w Lubniu (woj. małopolskie). Samolot...

Awaryjne lądowanie samolotu Cessna 152 niedaleko Lubnia. Gdy silnik przestał pracować, 39-letni pilot z Poznania podjął próbę awaryjnego lądowania. W pobliżu przebywali strażacy, którzy natychmiast podjęli akcję ratowniczą. Pilotowi, który wracał z pikniku lotniczego, nic się nie stało, samolot został uszkodzony. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: @Marcin
2017-06-23 Zderzenie i pożar dwóch ciężarówek na autostradzie A2. Dziewiętnaście godzin blokady

Zderzenie i pożar dwóch ciężarówek na autostradzie...

W zderzeniu dwóch ciężarówek, do którego doszło około godz. 3 nad ranem, poszkodowana została jedna osoba. Spalił się ciągnik siodłowy, jego naczepa i ekran dźwiękochłonny przy pasie ruchu. Usuwanie skutków wypadku trwało 19 godzin, od przedpołudnia do godz. 17 autostrada w stronę Warszawy była całkowicie zablokowana. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-06-23 Dworzec w Grajewie (woj. podlaskie): ćwiczenia antyterrorystyczne straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji

Dworzec w Grajewie (woj. podlaskie): ćwiczenia...

"Podobno w Grajewie ktoś się chce wysadzić. Są służby ratunkowe straż i dużo policji" - poinformował nas użytkownik portalu polsatnews.pl. Akcja była jednak wyreżyserowana na potrzeby ćwiczeń antyterrorystycznych. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej