Autor: Alicja
2017-09-06 Duża, smaczna malinówka z ogródka w Zachodniopomorskiem

"Duża, smaczna malinówka" z ogródka w...

Ważącego ponad 800 gramów pomidora wyhodowała w swoim ogródku pani Alicja z woj. zachodniopomorskiego. "Nasza duża, smaczna malinówka" - napisała przesyłając nam zdjęcie i pozdrowienia dla wszystkich czytelników polsatnews.pl oraz redakcji. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Gonzo
2017-09-04 Udane grzybobranie. W woj. warmińsko-mazurskim znaleziono ogromnego grzyba

Udane grzybobranie. W woj. warmińsko-mazurskim...

Mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego pochwalił się nam swoim znaleziskiem. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Aneta
2017-09-04 Serdeczny ziemniak. Warzywo o nietypowym kształcie wykopano w Świętokrzyskiem

"Serdeczny ziemniak". Warzywo o nietypowym...

Ziemniak został wykopany w Strzałkowie (woj. świętokrzyskie). - Wyjątkowy, serdeczny ziemniak z tegorocznych zbiorów - napisała użytkowniczka Aneta.
Autor: Daria
2017-08-30 Pożar budynku mieszkalnego w Olsztynie

Pożar budynku mieszkalnego w Olsztynie

Użytkowniczka Daria wysłała nam zdjęcie z pożaru mieszkania na poddaszu budynku przy ulicy Zientary-Malewskiej 9 w Olsztynie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Ela
2017-08-27 Sterta śmieci na terenie rezerwatu przyrody Wyspy Świderskie

Sterta śmieci na terenie rezerwatu przyrody Wyspy...

Sterta śmieci piętrząca się tuż przy tabliczce informującej, że jest to teren rezerwatu przyrody. Zdjęcie nadesłała Elżbieta. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Zanna
2017-08-12 Skutki burzy w Tucholi

Skutki burzy w Tucholi

Użytkowniczka Zanna wysłała nam zdjęcie obrazujące skalę zniszczeń po nawałnicy w Tucholi (woj. kujawsko-pomorskie). Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej