Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-06-23 Dworzec w Grajewie (woj. podlaskie): ćwiczenia antyterrorystyczne straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji

Dworzec w Grajewie (woj. podlaskie): ćwiczenia...

"Podobno w Grajewie ktoś się chce wysadzić. Są służby ratunkowe straż i dużo policji" - poinformował nas użytkownik portalu polsatnews.pl. Akcja była jednak wyreżyserowana na potrzeby ćwiczeń antyterrorystycznych. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Marcin
2017-06-21 Wypadek w Obrokach. Ciężarówka na boku, sterta drewna w rowie

Wypadek w Obrokach. Ciężarówka na boku, sterta...

W Obrokach na trasie z Kraśnika do Lublina (woj. lubelskie) przewrócił się samochód ciężarowy scania z ładunkiem drewna. Nikomu nic się nie stało, ale pnie wysypały się do rowu. W miejscu wypadku na drodze krajowej nr 19 przez kilka godzin obowiązywał ruch wahadłowy. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Załogant
2017-06-14 Już nie ma dzikich plaż. Budują dyskotekę na plaży w Kołobrzegu

"Już nie ma dzikich plaż". Budują dyskotekę na plaży w...

Między molo a portem w Kołobrzegu znika kolejny fragment plaży. Nie jest to naprawa brzegu po ostatnim sztormie, a robotnicy nie powiększają plaży. Powstaje tu kolejny lokal rozrywkowy - powiedzieli robotnicy pracujący w tym miejscu. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: gzelak
2017-06-14 Śmiertelny wypadek w Żywcu. Zginął kierowca auta dostawczego

Śmiertelny wypadek w Żywcu. Zginął kierowca auta...

- Śmiertelny wypadek, skręt na Łękawicę koło Żywca - podpisał zdjęcie nasz czytelnik. Do wypadku doszło 12 czerwca w Żywcu, na ul. Krakowskiej. Według ustaleń policji, 46-letni kierowca samochodu dostawczego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z koparko-ładowarką, którą prowadził 52-letni mężczyzna. Mimo reanimacji kierowca samochodu dostawczego zmarł.
Autor: Marcelina
2017-06-14 Zderzenie dwóch autobusów w pobliżu Grabówna

Zderzenie dwóch autobusów w pobliżu Grabówna

Od Marceliny dostaliśmy zdjęcie wypadku, do którego doszło 12 czerwca na drodze krajowej nr 10. Zderzyły się dwa autobusy. Trzy osoby zostały ranne.
Autor: Marek
2017-06-11 Fiesta balonowa nad Toruniem. Kolorowa parada aerostatów z okazji święta regionu

Fiesta balonowa nad Toruniem. Kolorowa parada aerostatów z...

"Regionalna fiesta balonowa nad Toruniem z okazji święta województwa kujawsko-pomorskiego" - napisał do nas użytkownik Marek. Zdjęcia zrobił po godzinie 7 rano. "Balony wznosiły się nad miasto i odleciały, ale nie wiem dokąd - podał nasz użytkownik. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej