Autor: @Danuta
2016-04-12 Wypożyczalnie rowerów miejskich ruszyły już w Wilnie na Litwie

Wypożyczalnie rowerów miejskich ruszyły już w Wilnie...

- Witam Państwa z Wilna !!! Na nasze ulicy już wyruszyły rowery !!! - napisała do nas użytkowniczka Danuta. Z wiosna w wielu miastach uruchamiane są stacje roweru publicznego. Zobaczcie jak wyglądają na Litwie.
Autor: @Beata
2016-04-12 Lis stałym gościem osiedla Czuby w Lublinie

Lis stałym gościem osiedla Czuby w Lublinie

- Przesyłam zdjęcie, które udało mi się dzisiaj zrobić. Lis, który od kilku miesięcy tak się zadomowił wśród mieszkańców ul Bursztynowej na osiedlu Czuby w Lublinie. Podchodzi pod mieszkania, biega razem z kotami, spaceruje wśród ludzi. Dzisiaj wypoczywał na dachu naszego samochodu - napisała do nas Beata.
Autor: @Agnieszka
2016-04-09 Wielki świat małych kolejek - wystawa modeli pociągów w Warszawie

Wielki świat małych kolejek - wystawa modeli pociągów w...

Na wystawie kolejek na stadionie PGE Narodowy w Warszawie była @Agnieszka, która przesłała nam kilka zdjęć. Aby obejść makiety trzeba pokonać 130 metrów. Prawie kilometr przewodów zasila i steruje torowiskami ze 150 rozjazdami. Można samemu uruchamiać niektóre funkcje. Z boku na makiecie miłośników minikolejnictwa można pobawić się w zawiadowcę i maszynistę jednocześnie.
Autor: Lejonikov
2016-04-03 Maraton w Paryżu w obiektywie użytkownika polsatnews.pl

Maraton w Paryżu w obiektywie użytkownika polsatnews.pl

W niedzielę w Paryżu odbyła się znana impreza lekkoatletyczna - maraton Paryski. To 40. edycja tej imprezy. W biegu startowało wielu zwykłych paryżan, a niektórzy zawodnicy napracowali się nad wyglądem. W imprezie, według organizatorów, wystartowało 46 tys. 200 osób. Nasz użytkownik Lejonikov oglądał bieg i przysłał nam swoje zdjęcia za pośrednictwem platformy Widzisz-Zareaguj.
Autor: mieszkaniec Świecia
2016-04-01 Śnieżny prima aprilis w Górach Izerskich

Śnieżny prima aprilis w Górach Izerskich

Tak wyglądał 1 kwietnia krajobraz w Świeciu na Pogórzu Izerskim (powiat lubański). - Witam, musicie zmodernizować prognozy - napisał do nas użytkownik, który mieszka w tej miejscowości. Przyroda sprawiła mieszkańcom woj. dolnośląskiego prawdziwie primaaprilisowego psikusa. Zapraszamy do nadsyłania materiałów - filmów, zdjęć i informacji za pośrednictwem platformy Widzisz-Zareaguj.
Autor: Patricio
2016-03-26 Święcenie pokarmów w Czersku koło Góry Kalwarii na Mazowszu

Święcenie pokarmów w Czersku koło Góry Kalwarii na...

Użytkownik Patricio przysłał zdjęcie koszyczków ze święconką z Czerska niedaleko Góry Kalwarii na Mazowszu. Zdjęcie otrzymaliśmy za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj. Dzięki niej można do nas przesłać zdjęcia, filmy i informacje, także za pomocą smartfona.
pokaż więcej