Autor: Piotr Paula Marian Szymański
2017-02-23 Akcja strażaków w Starym Bojanowie (woj. wielkopolskie)

Akcja strażaków w Starym Bojanowie (woj. wielkopolskie)

W Starym Bojanowie w woj. wielkopolskim doszło do zadymienia w domu jednorodzinnym. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, które błyskawicznie opanowały sytuację. Zdjęcie nadesłał nam Piotr Paula Marian Szymański. Fotografie, nagrania i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Debowiec
2017-02-21 Tragedia w Dębowcu (woj. podkarpackie). Pień drzewa przygniótł mężczyznę podczas załadunku

Tragedia w Dębowcu (woj. podkarpackie). Pień drzewa...

Śmiertelny wypadek w Dębowcu na Podkarpaciu podczas załadunku drewna. Pień zsunął się z pojazdu i przygniótł 49-letniego pracownika, który uczestniczył w wycince przy drodze powiatowej do Załęża. Nie udało się go uratować. Sprawę bada policja. Zdjęcie nadesłał użytkownik Debowiec. Fotografie, filmy i informacje można przesyłać nam przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Szyc
2017-02-18 Rozszczelnienie zbiornika z gazem na stacji paliw w Dzierżoniowie. Akcja strażaków

Rozszczelnienie zbiornika z gazem na stacji paliw w...

W Dzierżoniowie na Dolnym Śląsku doszło do rozszczelnienia cysterny z gazem LPG na stacji benzynowej. Fotkę nadesłał nam użytkownik Szyc. Strażacy ewakuowali pobliskie budynki. Gaz został przepompowany do innego zbiornika. Nikomu nic się nie stało. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Tomasz
2017-02-18 Lodowe nacieki w tunelu kolejki wąskotorowej na Podkarpaciu

Lodowe nacieki w tunelu kolejki wąskotorowej na Podkarpaciu

Zdjęcie malowniczych lodowych sopli z tunelu kolejki wąskotorowej w Szklarach niedaleko Dynowa (Podkarpackie) nadesłał nam użytkownik Tomasz. Tunel ma kilkaset metrów długości i w zimie zachęca do zwiedzania - na turystów czekają liczne lodowe stalaktyty i stalagmity. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Narciarz
2017-02-15 Bałwan gigant na Orawie

Bałwan gigant na Orawie

Największy bałwan w Polsce ma 13,5 metra wysokości. Powstał w Zubrzycy Dolnej (woj. małopolskie). Jego twórcy wystawili go na aukcję, z której dochód ma być przeznaczony na pomoc niepełnosprawnej dziewczynce. Gigantyczny bałwan przyciąga do miejscowości dziesiątki turystów.
Autor: Michał K.
2017-02-12 Zatoka Pucka z lotu ptaka

Zatoka Pucka z lotu ptaka

Przepiękne zdjęcie Zatoki Puckiej widzianej z pokładu samolotu przesłał nam jeden z czytelników.
pokaż więcej