Autor: passenger
2017-07-21 Kolizja na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Wyłamane koło i jezdnia usłana odłamkami

Kolizja na Moście Łazienkowskim w Warszawie....

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek około godz. 14:30 na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku uderzenia zostało uszkodzone koło, a jezdnię pokryły odłamki plastiku. Na jezdni w stronę Gocławia utworzył się korek. Kierowcy stali w nim od Pomnika Lotnika. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Jarek
2017-07-21 Wrocław - protest przeciwko zmianom w Sądzie Najwyższym

Wrocław - protest przeciwko zmianom w Sądzie...

Wrocław to jedno z wielu polskich miast, w których 20 lipca doszło do protestów z powodu przyjętej tego dnia przez Sejm nowej ustawie o Sądzie Najwyższym. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: ofek
2017-07-19 Zgon 75-letniej kobiety w pociągu na trasie Gdynia-Wrocław

Zgon 75-letniej kobiety w pociągu na trasie...

Pociąg Gdynia-Wrocław miał w środę znaczne opóźnienie. W trasie w jednym z wagonów zmarła 75-letnia pasażerka. "Będzie policja i prokurator" - napisał użytkownik ofek, który sfotografował karetkę pogotowia ratunkowego na peronie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Djjawor
2017-07-18 Pożar wysypiska w Kostrzycy. Gryzący dym rozprzestrzenia się po okolicy

Pożar wysypiska w Kostrzycy. Gryzący dym rozprzestrzenia...

"Płonie wysypisko w Kostrzycy (Dolnośląskie, powiat Jelenia Góra), duszący dym palonego plastiku" - napisał użytkownik Djjawor. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-07-16 Burza z gradem w Besku Podkarpackim. Ulice były białe

Burza z gradem w Besku Podkarpackim. Ulice były białe

"Niedzielne lipcowe popołudnie w Besku Podkarpackim" - napisał do nas użytkownik polsatnews.pl. Tego dnia nad miejscowością przeszła burza z intensywnym gradem. Lodowe bryłki były sporych rozmiarów. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Beti
2017-07-16 Protest przed Sejmem w obronie wymiaru sprawiedliwości

Protest przed Sejmem w obronie wymiaru...

Manifestacja przed Sejmem zorganizowana przez Komitet Obrony Demokracji pod hasłem: "To nie koniec. Powstrzymajmy zamach stanu". W demonstracji biorą też udział przedstawiciele opozycji. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej