Autor: @sąsiadek
2017-02-26 Akcja straży pożarnej na warszawskim osiedlu. Mieszkańcy wyczuli zapach dymu

Akcja straży pożarnej na warszawskim osiedlu....

Podejrzany zapach na klatce schodowej spowodował wezwanie straży pożarnej na Osiedle Rodzinne w warszawskiej dzielnicy Ursus. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Ratownicy rozwinęli linię gaśniczą, jednak ostatecznie nie podjęto działań gaśniczych, bo nic się nie paliło. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Piotr
2017-02-25 Śmiertelny wypadek na Mazowszu i objazd przez Brok. Ogromny korek

Śmiertelny wypadek na Mazowszu i objazd przez Brok....

Na drodze krajowej nr 8 między Wyszkowem a Ostrowią Mazowiecką samochód ciężarowy zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z dwoma autami osobowymi. Trzy osoby zginęły, a cztery zostały ranne. Policja wyznaczyła objazdy przez Brok. Jednak kierowcy natychmiast stanęli tam w korku, który sfotografował dla nas Piotr. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Sebastian
2017-02-25 Zadymka w Knurowie na Śląsku

Zadymka w Knurowie na Śląsku

Tak wyglądał nagły atak zimy w Knurowie na Śląsku, który dla nas sfotografował Sebastian. Jak widać pogoda nie rozpieszcza. Tym razem zima pokazała, że jeszcze nie czas na wiosnę. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Zdjęcie od widza
2017-02-24 Zima wróciła

Zima wróciła

Obfite opady śniegu w okolicach miejscowości Chełmna w województwie kujawsko-pomorskim.
Autor: Agnieszka
2017-02-24 Podtopienia i powódź koło Biłgoraja (Lubelszczyzna). Wylała rzeka Biała Łada

Podtopienia i powódź koło Biłgoraja (Lubelszczyzna)....

Rozlewisko, które powstało po wystąpieniu z brzegów rzeki Biała Łada w Majdanie Gromadzkim niedaleko Biłgoraja sfotografowała użytkowniczka Agnieszka. Rzeka zalała pola i podtopiła zabudowania. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Sebastian
2017-02-23 Powódź pod Lublinem. Woda na polach w Chrzanowie

Powódź pod Lublinem. Woda na polach w Chrzanowie

Użytkownik Sebastian przysłał nam zdjęcie podtopień z Chrzanowa w woj. lubelskim. Wystarczyło, że trochę popadało i okazało się, że przydrożne rowy są zbyt płytkie wobec tak intensywnego napływu wody. Rozlewiska przykryły pola. Zdjęcia, filmy i informacje przesyłajcie do nas przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej