Autor: Krzysztof
2017-01-03 Malownicza zima w Izdebkach na Podkarpaciu

Malownicza zima w Izdebkach na Podkarpaciu

Zdjęcie z Izdebek w woj. podkarpackim przysłał do nas Krzysztof, który zatytułował je "Zima na podkarpaciu 2016". Atak zimy nie ucieszył jednak kierowców, którzy odczuli znaczne pogorszenie warunków jazdy. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Dtur
2017-01-01 Pożar w hali zakładów mięsnych Olewnik. Akcja straży pożarnej

Pożar w hali zakładów mięsnych Olewnik. Akcja...

Ponad 40 strażaków gasiło pożar hali magazynowej zakładów mięsnych Olewnik koło Drobina na Mazowszu. Nikt nie został ranny. Zdjęcia z pożaru nadesłał nam użytkownik Dtur. Pożar wybuchł przed południem. W hali o wielkości ok. 100 metrów kwadratowych były kartony i opakowania. Ogień zajął większą część obiektu. W akcji uczestniczyło 8 zastępów straży pożarnej.
Autor: zdjęcie użytkownika
2016-12-31 Mroźno niedaleko Krosna - na Podkarpaciu minus 12 stopni! Nadchodzi ochłodzenie

Mroźno niedaleko Krosna - na Podkarpaciu minus 12 stopni!...

W Posadzie Jaśliska o godz. 8:40 w Sylwestra termometr pokazał temperaturę minus 12 stopni Celsjusza. Potwierdzają się ostrzeżenia synoptyków, którzy zapowiedzieli nadejście ochłodzenia. Ubierzcie się ciepło! Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego użytkownika. Wy także możecie wysłać swoje zdjęcie poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Mirosława
2016-12-27 Bieszczadzki bałwanek

Bieszczadzki bałwanek

W Bieszczadach nie brakuje śniegu. Nasza użytkowniczka pani Mirosława przysłała nam zdjęcie bałwanka.
Autor: Patricio
2016-12-25 Bożonarodzeniowy... zając z Podkarpacia

Bożonarodzeniowy... zając z Podkarpacia

Mimo że święta Bożego Narodzenia kojarzą się głównie ze świętym Mikołajem, to jeden z naszych użytkowników postanowił ulepić ze śniegu zająca. Nie jesteśmy pewni, czy dotrwa do świąt Wielkiej Nocy, ale trzymamy kciuki, żeby przetrwał jak najdłużej.
Autor: Luka
2016-12-17 Protest opozycji przed Sejmem. Ludzie żądają ustąpienia PiS i wcześniejszych wyborów

Protest opozycji przed Sejmem. Ludzie żądają ustąpienia PiS i...

Od piątkowego wieczora nie ustają w Polsce protesty przeciwko PiS. Chodzi o ograniczenie dostępu dziennikarzy do Sejmu i głosowanie nad budżetem, które marszałek - wobec okupacji mównicy przez opozycję - przeniósł do innej sali. Protestujący żądają oddania władzy przez rządzących. W Warszawie na ul. Wiejskiej protestują tysiące ludzi. Zdjęcie nadesłał nam użytkownik Luka.
pokaż więcej