Autor: @Misiek
2016-09-26 Wielki pożar odpadów pod Starachowicami

Wielki pożar odpadów pod Starachowicami

Na miejscu z ogniem walczyło 20 zastępów straży pożarnej. Składowisko znajduje się w Wąchocku (woj. świętokrzyskie), w pobliżu zakładu produkującego znicze. To drugi pożar w tym miejscu w ciągu dwóch tygodni. Zdjęcie z pożaru wysłał nam użytkownik Misiek.
Autor: @spotter
2016-09-21 Gigant wylądował w Warszawie. Jest chętnie fotografowany zza płotu lotniska

Gigant wylądował w Warszawie. Jest chętnie...

Spottersi, czyli sympatycy lotnictwa, pielgrzymują na lotnisko im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu, aby zobaczyć z bliska drugi pod względem wielkości samolot transportowy świata. Antonow An-124-100 parkuje na płycie postojowej blisko ogrodzenia i jest doskonale widoczny. Także w nocy - oświetlają go jaskrawe lampy.
Autor: Dawid Zieliński
2016-09-20 Pożar budynku w Nowej Ziemi

Pożar budynku w Nowej Ziemi

Strażacy ponad 5 godzin walczyli z poniedziałku na wtorek z pożarem budynku mieszkalnego w Nowej Ziemi w powiecie złotoryjskim. W akcji brało udział ponad 10 wozów strażackich. Doszczętnie spłonęło całe 2 piętro nieruchomości i cały dach. Starty są szacowane, ale należy przypuszczać, że będą poważne.
Autor: @meloman
2016-09-18 Przedostatni koncert chopinowski w Łazienkach. Słońce i tłumy słuchaczy

Przedostatni koncert chopinowski w Łazienkach....

Tłumy słuchaczy przyszły w niedzielę w południe na jeden z dwóch przedostatnich koncertów chopinowskich w Łazienkach. Publiczność wysłuchała recitalu Aleksandry Bobrowskiej. W następną niedzielę ostatnie spotkanie z Chopinem w Łazienkach na pożegnalnych koncertach. Muzyka geniusza fortepianu wróci do Łazienek w maju 2017 roku. Zdjęcia, filmy i informacje prześlij przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: nishiopoznan
2016-09-15 Poranna kolizja tramwaju i osobówki na ul. Głogowskiej w Poznaniu

Poranna kolizja tramwaju i osobówki na ul. Głogowskiej w...

Do niegroźnej kolizji tramwaju i osobowego mercedesa doszło w czwartek rano na ul. Głogowskiej w Poznaniu. Informacje i zdjęcie otrzymaliśmy od użytkownika nishiopoznan. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać nam za pośrednictwem platformy użytkowników Widzisz-Zareaguj.
Autor: Przemysław Humięcki
2016-09-15 60 i 45 ton. Takie głazy wydobędą w woj. pomorskim

60 i 45 ton. Takie głazy wydobędą w woj. pomorskim

Fundacja Ocalony Świat przeprowadzi akcję wydobycia dwóch głazów narzutowych o wadze ok. 45 i 60 ton w miejscowości Stołczno (woj. pomorskie). Jeden z nich pozostanie w Stołcznie i zostanie ustanowiony pomnikiem przyrody. Drugi zostanie przetransportowany do tworzonego parku w Kowalewie Pomorskim.
pokaż więcej