Autor: Marek
2017-03-03 Zerwany dach w Kaliszu

Zerwany dach w Kaliszu

Uszkodzone i zerwane dachy, setki połamanych drzew, uszkodzone linie energetyczne to skutki silnego wiatru. W całym kraju strażacy w czwartek wieczorem i w nocy z czwartku na piątek interweniowali 1846 razy - poinformował w piątek rzecznik PSP st. bryg. Paweł Frątczak. Wiatr zerwał lub uszkodził 321 dachów. Nasz czytelnik przesłał zdjęcie z Kalisza. Wiatr zerwał dach z domu przy ul. Granicznej.
Autor: Ewa
2017-03-03 Wycinka drzew w Markach

Wycinka drzew w Markach

Od czytelniczki dostaliśmy zdjęcie wyciętego lasku w Markach, przy ul. Szpitalnej (osiedle Pałacowa).
Autor: Pegaz77
2017-03-03 Efekt wichury w Warszawie

Efekt wichury w Warszawie

Silny wiatr uszkodził także auta na Bielanach. Na miejsce przyjechała Straż Pożarna. Zdjęcie sprzed Biblioteki Publicznej przy ulicy Duracza dostaliśmy od czytelnika.
Autor: Adam
2017-02-28 Wschód słońca w Kamieńczyku w Górach Bystrzyckich

Wschód słońca w Kamieńczyku w Górach Bystrzyckich

Piękny wschód słońca sfotografował nasz czytelnik we wsi Kamieńczyk w Górach Bystrzyckich. To stara, górska, niewielka, przygraniczna, wieś rozciągnięta w górskiej dolinie nad rzeką Kamionką. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: użytkownik polsatnews.pl
2017-02-26 Wypadek przed marketem w Żarach (Lubuskie). Jeep na masce innego auta

Wypadek przed marketem w Żarach (Lubuskie). Jeep na...

Użytkownik polsatnews.pl uchwycił swoim aparatem sytuację sprzed centrum handlowego w Żarach w woj. lubuskim. Biały jeep znalazł się na masce innego auta. Zostały pogięte słupki odgradzające chodnik, zbita była także szyba wystawowa. Do pomocy przyjechała straż pożarna. Na miejscu pracowała także policja. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: @sąsiadek
2017-02-26 Akcja straży pożarnej na warszawskim osiedlu. Mieszkańcy wyczuli zapach dymu

Akcja straży pożarnej na warszawskim osiedlu....

Podejrzany zapach na klatce schodowej spowodował wezwanie straży pożarnej na Osiedle Rodzinne w warszawskiej dzielnicy Ursus. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Ratownicy rozwinęli linię gaśniczą, jednak ostatecznie nie podjęto działań gaśniczych, bo nic się nie paliło. Zdjęcia, filmy i informacje można przesyłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej