Autor: Michał
2016-11-11 Warszawska policja przygotowana na Marsz Niepodległości. Siły w Parku Skaryszewskim

Warszawska policja przygotowana na Marsz...

Przygotowaną do Marszu Niepodległości stołeczną policję sfotografował w stołecznym Parku Skaryszewskim użytkownik Michał. W pobliżu stały także bardziej opancerzone sprzęty - zrelacjonował Michał. Niedaleko od tego miejsca, na błoniach Stadionu Narodowego, skończy się marsz 11 listopada. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Justyna
2016-11-10 Bałwan z Krukowa (woj. mazowieckie) stanął przed biblioteką

Bałwan z Krukowa (woj. mazowieckie) stanął przed...

"Dzisiaj to znaczy 10.11.2016 ulepiliśmy bałwana z pierwszego śniegu przed Publiczną Biblioteką w Krukowie w woj. mazowieckim. A nazwaliśmy go Nasz mały jesienny przyjaciel" - napisała do nas Justyna.
Autor: Wojtek
2016-11-10 Śnieżny poranek w Białymstoku. Zima coraz bliżej

Śnieżny poranek w Białymstoku. Zima coraz bliżej

Tak poranek przywitał mieszkańców Białegostoku. Zdjęcie przysłał nam Wojtek. Z jego okna widać już prawdziwie zimowy krajobraz. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Michał
2016-11-08 Kobylnica koło Słupska (woj. pomorskie) pod śniegiem. Na północy już prawie zima

Kobylnica koło Słupska (woj. pomorskie) pod śniegiem. Na...

Zdjęcie z Kobylnicy koło Słupska na Pomorzu przysłał do nas Michał. Jak widać na północy spadło w nocy trochę śniegu. Wszędzie biało, a zima już za progiem. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać do nas poprzez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: Dorota
2016-11-08 Zima przyszła niespodziewanie na Wybrzeże. W okolicach Ustki mieszkańców poranek przywitał na biało

Zima przyszła niespodziewanie na Wybrzeże. W okolicach...

Cienka warstwa śniegu pojawiła się we wtorek w okolicach Ustki (woj. pomorskie). Można już próbować lepić bałwany. Pojawiły się także utrudnienia na drogach. Materiał otrzymaliśmy od Doroty. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
Autor: mopar
2016-11-06 Kolizja w Legionowie. Dwa uszkodzone samochody osobowe i blokada pasa ul. Warszawskiej

Kolizja w Legionowie. Dwa uszkodzone samochody...

Około godziny 14:30 w niedzielę doszło w Legionowie (woj. mazowieckie) do kolizji dwóch aut osobowych. Do najechania jednego pojazdu na drugi doszło na ul. Warszawskiej, w kierunku na Zegrze. Jeden pas został zablokowany na czas neutralizacji skutków zdarzenia. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej i policja. Zdjęcia, filmy i informacje można wysyłać przez stronę Widzisz-Zareaguj.
pokaż więcej