Autor: czytelnik
2017-11-01 Znicze przy pomniku ofiar katastrofy smoleńskiej na warszawskich Powązkach

Znicze przy pomniku ofiar katastrofy smoleńskiej na...

Znicze płoną przed pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Pomnik znajduje się w Kwaterze Smoleńskiej u wylotu alei Profesorskiej cmentarza. Są tam także nagrobki 28 ofiar katastrofy pochowanych w tym miejscu. Wśród nich m.in. gen. Andrzej Błasik, Przemysław Gosiewski, Andrzej Przewoźnik, Aleksander Szczygło i Jolanta Szymanek-Deresz.
Autor: Użytkownik polsatnews.pl
2017-11-01 Śmierć na drodze. Nieprawidłowe wyprzedzanie przyczyną wypadku

Śmierć na drodze. Nieprawidłowe wyprzedzanie...

Dwa auta osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 57 po godz. 8 w Siódmaku, w okolicach Szczytna (woj. warmińsko-mazurskie). Zginęła 49-letnia pasażerka golfa uderzonego przez nieprawidłowo wyprzedzającego passata. Sześć osób zostało rannych. Droga była zablokowana do godz. 14. Policja wytyczyła objazd drogami lokalnymi. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Adrianna
2017-10-31 Śnieg przyprószył Barczewo. Pobielone trawniki i chodniki

Śnieg przyprószył Barczewo. Pobielone trawniki i chodniki

"Witam, co do dzisiejszej pogody, którą rano oglądałam w Państwa programie, mam małe wątpliwości :) Śnieg pada nie tylko w Zakopanem (chociaż tam jest o wiele piękniej). Taki poranek mamy w Barczewie, powiat olsztyński (15 km przed Olsztynem)" - napisała do nas Adrianna, która wysłała zdjęcie ośnieżonej ulicy. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Joanna
2017-10-31 Uczcili Powstanie Wielkopolskie. Wspólnie namalowali na ścianie okolicznościowy mural

Uczcili Powstanie Wielkopolskie. Wspólnie...

30 października młodzież z Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej zaprezentowała mieszkańcom Chodzieży efekt swojej wielotygodniowej pracy - mural upamiętniający setną rocznicę wybuchu powstania wielkopolskiego. Mural można podziwiać na budynku stacji uzdatniania wody przy ul. Podgórnej.
Autor: magjus
2017-10-29 Silny wiatr powalił drzewo przy ul. Parkowej w Nysie (Opolskie)

Silny wiatr powalił drzewo przy ul. Parkowej w Nysie...

Orkan Grzegorz, który nadciągnął nad Polskę, łamał drzewa, niszczył budynki i zrywał linie energetyczne. Skutki wichury na Opolszczyźnie pokazuje m.in. zdjęcie, które otrzymaliśmy od naszego użytkownika.
Autor: Arkadiusz
2017-10-27 Bez powietrza w oponach i na pełnym gazie. Ucieczka kradzionego bmw - film od czytelnika

Bez powietrza w oponach i na pełnym gazie. Ucieczka...

Użytkownik Arkadiusz nadesłał nagranie policyjnego pościgu za kradzionym bmw z Lubina. Samochód przejeżdżał na czerwonym świetle, bez powietrza w kołach skręcił w ślepą uliczkę koło działek. Zatrzymano 29-letniego mieszkańca tego miasta. Kryminalni udowodnili mu kradzieże akumulatorów, paliwa oraz aut z całej Polski. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej