Autor: Włodzimierz
2017-07-23 Szkody po trąbie powietrznej w Dębowie (woj. podkarpackie)

Szkody po trąbie powietrznej w Dębowie (woj. podkarpackie)

W sobotę po 14:00 trąba powietrzna uszkodziła dwa budynki gospodarcze w Dębowie (pow. dębicki, woj. podkarpackie). Silny wiatr połamał wiele drzew.
Autor: Karolina
2017-07-22 Protest przed domem prezesa PiS na warszawskim Żoliborzu

Protest przed domem prezesa PiS na warszawskim Żoliborzu

"Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy od dłuższego już czasu działają w obronie Trybunału i Konstytucji. Tym razem także nie pozostajemy bierni i chcemy Was namówić do wsparcia naszej inicjatywy" - piszą Młodzi 2017, organizatorzy wydarzenia na Facebooku. Przed domem prezesa PiS zebrało się wieczorem kilkaset osób. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: passenger
2017-07-21 Kolizja na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Wyłamane koło i jezdnia usłana odłamkami

Kolizja na Moście Łazienkowskim w Warszawie....

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek około godz. 14:30 na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku uderzenia zostało uszkodzone koło, a jezdnię pokryły odłamki plastiku. Na jezdni w stronę Gocławia utworzył się korek. Kierowcy stali w nim od Pomnika Lotnika. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Jarek
2017-07-21 Wrocław - protest przeciwko zmianom w Sądzie Najwyższym

Wrocław - protest przeciwko zmianom w Sądzie...

Wrocław to jedno z wielu polskich miast, w których 20 lipca doszło do protestów z powodu przyjętej tego dnia przez Sejm nowej ustawie o Sądzie Najwyższym. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: ofek
2017-07-19 Zgon 75-letniej kobiety w pociągu na trasie Gdynia-Wrocław

Zgon 75-letniej kobiety w pociągu na trasie...

Pociąg Gdynia-Wrocław miał w środę znaczne opóźnienie. W trasie w jednym z wagonów zmarła 75-letnia pasażerka. "Będzie policja i prokurator" - napisał użytkownik ofek, który sfotografował karetkę pogotowia ratunkowego na peronie. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
Autor: Djjawor
2017-07-18 Pożar wysypiska w Kostrzycy. Gryzący dym rozprzestrzenia się po okolicy

Pożar wysypiska w Kostrzycy. Gryzący dym rozprzestrzenia...

"Płonie wysypisko w Kostrzycy (Dolnośląskie, powiat Jelenia Góra), duszący dym palonego plastiku" - napisał użytkownik Djjawor. Zdjęcia, filmy i informacje można przesłać przez stronę "Widzisz-Zareaguj".
pokaż więcej